filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Εισαχθέντες μέχρι και το 2009

Συντονιστές: Σελήνη, niki92

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας (κωδικός, τίτλος και εξάμηνο μαθήματος).
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Re: ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό apisteuth » 05 Φεβ 2012, 18:15

ΜΠΟΥΡΕΚΑΚΙ έγραψε:μην σας πιανει πανικος. εστειλα μηνυμα στν κυρια αντωνιου και μου ειπε σημερα οτι διαλεγουμε ενα απο τα δυο βιβλια και τις σημειωσεις της αντιστοιχης καθηγητριας. δηλαδη η το βιβλιο της γενα και τις σημειωσεις της ή το βιβλιο κρουσταλακη και τις σημειωσεις της αντωνιου. στα θεματα θα απαντησουμε μου ειπε στο βιβλιο που εχουμε επιλεξει να διαβασουμε. Ο.κ !!καλο διαβασμα!!!! :goodluck:

Είναι σίγουρο αυτό? γιατι στο eclass γράφει στην ύλη ότι έχουμε επιλογή δηλ. ή το ένα ή το αλλο βιβλίο + τις σημειώσεις ανεξαρτήτως επιλογης βιβλίου.............. :peace:
Άβαταρ μέλους
apisteuth

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mon_key » 05 Φεβ 2012, 18:42

κανενα σοσ παιζει βρε παιδια????
Άβαταρ μέλους
mon_key

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό EVELINA-EVI » 05 Φεβ 2012, 20:58

ρε παιδια σας πρηζω συγνωμη αλλα εχω αλλη μια ερωτηση σε ποιες σελιδες βρισκεται η χρηση του εξατομικευμενου ψυχοεκπαιδευτικου προγραμματος για παιδια με ειδικες αναγκες και να αναφερουμε και ενα παραδειγμα...ειναι το παραδειγμα που αναφερεται στην σελιδα 216 και μετα γραφουμε τις βασικες παραμετρους που εχει στισ σελιδες 217-218 εχω μπερδευτει λιγο οποιος ξερει
Άβαταρ μέλους
EVELINA-EVI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Dominique » 05 Φεβ 2012, 21:29

βασισου στις σημειωσεις της Γενα (περι συνεκπαιδευσης) εκει το αναφερει αναλυτικα.. και τα αλλα απο το βιβλιο συμπληρωματικα.. Αυτο το τμήμα των σημειώσεων και οι πρώτες 10 σελιδες ειναι τα πιο σος
Ήρθαν τα αύρια να διώξουν τα σήμερα...
Άβαταρ μέλους
Dominique

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Valia:-) » 24 Μάιος 2012, 13:05

βρε παιδιά, έχει βγει ημερομηνία εξέτασης για τους επί πτυχιώ????
Άβαταρ μέλους
Valia:-)

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό giwrgos_kriti » 09 Δεκ 2012, 14:48

Καλησπέρα,
Γνωρίζει κάποιος για την εργασία που θέλει η κ. Γενά σχετικά με το άρθρο; Προσωπικά στις σημειώσεις μου έχω γράψει ότι θέλει ένα άρθρο που να θίγει ζητήματα ειδική αγωγής και να σχολιάσουμε την εγκυρότητα και εάν βοηθάει στο να μάθει κάποιος κάτι.. Αυτό γνωρίζετε και εσείς?
Γτ αυτό δεν θα μου ξεπεράσει την μια παράγραφο :/
ΗΘΕΛΑ ΝΑ'ΜΟΥΝ ΑΡΩΜΑ ΠΟΥ ΒΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ,
ΜΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΑΝΑΠΝΟΗ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ...
Άβαταρ μέλους
giwrgos_kriti

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Eleni18 » 09 Φεβ 2013, 19:32

Παιδιά καλησπέρα μπορούμε να επιλέξουμε να γράψουμε μόνο σ μια καθηγήτρια;;;μην γίνει πάλι ο ίδιος χαμός όπως στις μαθησιακές.ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
Eleni18

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Eleni18 » 10 Φεβ 2013, 10:42

Καλημέρα σε όλους!!Εστειλα μηνυμα στην κυρία Αντωνίου για το αν θα γράψουμε και στις δύο τα θέματα στην εξέταση της πέμπτης. Και μου είπε πως θα γράψουμε σε όποιο βιβλίο έχουμε διαβάσει αλλά σημειώσεις ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ! Τελος πάντων. Εγώ δεν έχω κανένα βιβλίο αλλά θα διαβάσω απο το e class την Αντωνίου. Την Γεννά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει απο που να διαβάσω?Δεν εχω ούτε σημειώσεις. Μηπως θα μπορούσε κάποιος να μου τις στείλει??Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Eleni18

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mimaki » 10 Φεβ 2013, 12:13

eleni 18 η σημειώσεις της Γενά δίνονται στο φωτοτυπείο της σχολής. Την παρασκευή που τις ζήτησα είπαν πως τις έχουν άλλα έχει χαλάσει το μηχάνημα και δεν μπορεί να τις εκτυπώσει και μου είπε να πάω τη δευτέρα. Ελπίζω να είναι όλα οκ για να προλάβω να διαβάσω...Ξέρεις μήπως :friends: ποιές σημειώσεις έχουμε απο το e class της Αντωνίου :?: γιατί έχει ένα σωρό πράγματα...ευχαριστώ πολύ
Άβαταρ μέλους
mimaki

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό tzotzo » 02 Ιουν 2013, 21:55

καλησπερα,ξερει καποιος ποτε δινουμε το μαθημα?δεν το βρισκω ουτε στο προγραμμα ουτε στο e class.
ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
tzotzo

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό katemarg!! » 02 Ιουν 2013, 23:57

tzotzo έγραψε:καλησπερα,ξερει καποιος ποτε δινουμε το μαθημα?δεν το βρισκω ουτε στο προγραμμα ουτε στο e class.
ευχαριστω

εχουν βγαλει εδω και πολυ καιρο ανακοινωση στο ε κλαςς για την εξεταση!!18 Ιουνιου προφορικα..
Άβαταρ μέλους
katemarg!!

Ευχαριστώ: 7

ΠΔ58 || Ειδική αγωγή Α

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό tzotzo » 04 Ιουν 2013, 23:40

το βρηκα ευχαριστω πολυ!
Άβαταρ μέλους
tzotzo

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παλαιό Πρόγραμμα Σπουδών

Μέλη σε σύνδεση