filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Ελεήστε τον μη έχοντα βιβλία να δηλώσει...

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το τμήμα Φιλολογίας.

Συντονιστές: panos91, Nat:), Vasiliki.l.k.1

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό KATe_1 » 06 Φεβ 2013, 23:11

ΤΟ 2ο ειναι για το μαθημα τησ χανη νεολ.λογοτ.20 αι ιιι? η'εξαμηνο? γιατι μπορω να σου στειλω τις σελ με μαιλ...
Άβαταρ μέλους
KATe_1

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό αψούφαψόφ » 14 Μαρ 2013, 16:57

γεια σας..απευθύνομαι στο χρήστη chryr..
chryr σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα εδώ και πάνω από ένα μήνα και σου γραφω να συναντηθούμε για να σου επιστρέψω το βιβλίο λαογραφίας του Μιχάλη Μερακλή (τη β'έκδοση) που μου είχες δανείσει αλλά δεν μου έχεις απαντήσει ακόμα!!
ελπίζω τουλάχιστον εδώ να δεις το μήνυμά μου!!
Άβαταρ μέλους
αψούφαψόφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ermi » 15 Μάιος 2013, 12:21

Χαρίζω τα εξής βιβλία:

Ελληνική λαογραφία, Μ, Γ, Μερακλής, 2011, Καρδαμίτσα
Νεωτερική Ελληνική Λαογραφία, Αλεξιάδης, 2008, Καρδαμίτσα
Θεωρία και Πράξη στην Περιβαλλοντική Εκπαίδευση, Δασκόλια, 2004, Μεταίχμιο
Περιβαλλοντική Εκπαίδευση, Φλογαίτη, 2010, Ελληνικά γράμματα
Εκπαιδευτική ηγεσία, Πασιαρδής, 2004, Μεταίχμιο
Νεοελληνική αισθητική και ευρωπαϊκός διαφωτισμός, Γλυκοφρύδη- Λεοντσίνη, 2008, Συμμετρία
Η διδακτική της ιστορίας, Henri Moniot, 2002, Μεταίχμιο
Άβαταρ μέλους
ermi

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό obi_wan » 15 Μάιος 2013, 18:25

Χαίρετε άνδρες Αθηναίοι(και μη) :peace2:
Είπα να μην ανοίξω καινούριο θρεντ μιας και υπάρχει αυτό εδώ με σχετικό θέμα... Διανύω το 2ο εξάμηνο στο Φιλολογικό και επειδή είχα ένα τροχαίο ατύχημα(για έναν μήνα ήμουν αλλού) :thumbdown: έχασα την δήλωση μαθημάτων και συγγραμάτων. Ευτυχώς, για τα μαθήματα δόθηκε παράταση, αλλά όσον αφορά τα βιβλία δεν ξέρω τί να κάνω :confused: Συγχωρήστε την άγνοιά μου αλλά επειδή δεν τριγυρνάω και πολύ κέντρο μήπως γνωρίζετε κάποιο βιβλιοπωλείο/οποιονδήποτε φορέα απ'όπου θα μπορούσα να βρω βιβλία της σχολής? (Αν έχετε και εσείς βιβλία, τα οποία δεν θέλετε είναι καλοδεχούμενα).
Για να ξέρετε ποιά συγκεκριμένα θα χρειαστώ είναι τα παρακάτω:

1.Δημοσθένους: Περί των συμμοριών και συναφή θέματα Αττικής ρητορίας.(Δρακωνάκη-Καζαντζάκη Ε.)
2.Σοφοκλέους: Οιδίπους τύραννος(Dawe.R.D.)
3.Βυζαντινή λογοτεχνία κείμενα πεζού λόγου(Παναγιώτου Α.)
4.Η Ποίηση του Νέου Ελληνισμού(Μαστροδημήτρη)
5.Συνοπτική ιστορία της Ελληνικής γλώσσας(Μπαμπινιώτης)
Άβαταρ μέλους
obi_wan

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό xaroula89 » 16 Μάιος 2013, 21:09

παιδια υπαρχει κανεις που μπορει να δανεισει το συγγραμμα εισαγωγη σε ζητηματα κοινωνιογλωσσολογιας?
Άβαταρ μέλους
xaroula89

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό api » 19 Μάιος 2013, 16:32

Χρειάζομαι τα εξής: Μετάφραση Κανάκη για ελληνιστική ποίηση
Αναλυτικά προγράμματα του Φλουρή
Βιβλίο παιδαγωγικών Η' της Φρυδάκη
Βιβλίο για Παπαθωμά Παπυρολογία
Είμαι επί πτυχίω και δεν δικαιούμαι βιβλία, όποιος μπορεί να μου δανείσει κάποιο απ' αυτά ας μου στείλει πμ και θα του επιστραφεί αφού δοθεί το αντίστοιχο μάθημα. Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
api

Ευχαριστώ: 2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό xaroula89 » 19 Μάιος 2013, 21:39

api έγραψε:Χρειάζομαι τα εξής: Μετάφραση Κανάκη για ελληνιστική ποίηση
Αναλυτικά προγράμματα του Φλουρή
Βιβλίο παιδαγωγικών Η' της Φρυδάκη
Βιβλίο για Παπαθωμά Παπυρολογία
Είμαι επί πτυχίω και δεν δικαιούμαι βιβλία, όποιος μπορεί να μου δανείσει κάποιο απ' αυτά ας μου στείλει πμ και θα του επιστραφεί αφού δοθεί το αντίστοιχο μάθημα. Ευχαριστώ!

για αναλυτικα μπορω να σου δανεισω εγω αλλα απο την αλλη βδομαδα γτ δεν θα ειμαι αθηνα :)αν εχεισ φεισμπουκ δωσε το στιγμα σου στη σελιδα της φιλοσοφικης να σε βρω να σου στειλω ποτε θα μπορω να στο δωσω ..οσο για παπυρολογια εχω το παλιο συγγραμμα του αλλου μανδηλαρα πωσ λεγεται :P που απο κει διαβασα και εγραψα 7 τα ιδια ακριβως λεει :) μηπως σου βρισκεται εισαγωγη σε ζητηματα κοινωνιογλωσσολογιασ
Άβαταρ μέλους
xaroula89

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό marianapsych » 21 Μάιος 2013, 11:26

Γεια σας παιδιά!

Διαθέτω το βιβλίο «Εξελικτική Ψυχολογία, τόμος 1» Robert S. Feldman, Επιμελητής: Ηλίας Μπεζεβέγκης, εκδ. Gutenberg, προς ανταλλαγή ή πώληση στην τιμή των 50 ευρώ (συζητήσιμη) καθώς είναι σε άριστη κατάσταση και αχρησιμοποίητο.

(τιμή εκδότη 65 ευρώ.
http://www.dardanosnet.gr/book_details.php?id=1654)

Επικοινωνία: marianapsycho@hotmail.com
Άβαταρ μέλους
marianapsych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό marianapsych » 08 Ιούλ 2013, 17:41

Γεια σας παιδιά!!

Ζητάω τα βιβλία:

α) «ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΣΥΜΜΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΗ ΘΕΜΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΗΤΟΡΕΙΑΣ» της ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ, ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗ (μάθημα ΦΑ 106)

β) «ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΟΣ ΣΤΟ ΕΘΝΟΣ. Η ΘΕΜΕΛΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ 1821-1862» του ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗ (μάθημα ΙΥ 20, ΕΥΘΥΜΙΟΥ)

είτε από κάποιον που θα ήθελε να τα χαρίσει, είτε να τα ανταλλάξει.

Εγώ διαθέτω προς ανταλλαγή τα:

1) «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΡΗΤΟΡΙΚΗ» ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ, ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΠΑΖΗΣΗ
2) «ΝΕΩΤΕΡΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΟΓΡΑΦΙΑ» Μ. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ, ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΑ
3) «ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ» ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
4) «Η ΑΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ» ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
5) «ΠΕΝΤΕ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ» ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
6) «ΝΕΟΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ» ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ, ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

Επικοινωνία: marianapsycho@hotmail.com

Ευχαριστώ πολύ!!
Τελευταία επεξεργασία από marianapsych και 22 Ιούλ 2013, 13:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
marianapsych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό xaroula89 » 28 Ιούλ 2013, 19:59

παιδια υπαρχει καποιος /α που να μπορει να δανεισει το βιβλιο της μαραγγιανου προσωκρατικοι..εχω αγορασει ηδη αρκετα συγγραματα κ δεν θελω να διαθεσω αλαλ χρηματα..με τη σειρα μου κ εγω αν διαθετω καποιο συγγραμμα να το δανεισω ευχαριστωωω :)
Άβαταρ μέλους
xaroula89

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Indianos » 26 Αύγ 2013, 16:32

Καλησπερα συναδελφοι/ισσες

Θα ηθελα το βιβλιο του Edwards ΟΜΗΡΟΣ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΗΣ ΙΛΙΑΔΟΣ καθως και το ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ του Holton
Διαθετω καμποσα ακεραια συγγραματα οποιος χρειαστει κατι ας μου στειλει

ευχαριστω!
Τελευταία επεξεργασία από Indianos και 26 Αύγ 2013, 19:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Indianos

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό AGGELMOR » 10 Σεπ 2013, 09:09

καλημερα , παιδια ! αναζητω το συγγραμμα ¨ Η διδασκαλια στην τομη της νεωτερικης και μετανεωτερικης σκεψης ¨ , Ευαγγελια φρυδακη , εκδοσεις κριτικη ! Αν μπορουσε καποιος να μου το δανεισει , θα με εσωζε !!!
Άβαταρ μέλους
AGGELMOR

Ευχαριστώ: 2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό christakis » 27 Σεπ 2013, 14:29

το συγκεκριμενο συγγραμμα που αναφερεις, AGGELMOR,το εχω στη διαθεση μου και μπορω να στο δανεισω αμεσα!!! :cool:
Τελευταία επεξεργασία από christakis και 27 Σεπ 2013, 14:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
christakis

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό alexpapa » 25 Νοέμ 2013, 12:39

Γεια σας παιδια!! Θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος με αυτα τα βιβλία??Αν τα εχετε αν μπορουσατε να μου τα δανεισετε γιατι πρεπει οπωσδηποτε να ξεκινησω διαβασμα και οι βιβλιοθηκες των πανεπιστημιων ειναι κλειστες.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων :help: :help: :help:
* Εισαγωγή στη μελέτη της γλώσσας, Συγγραφείς: Fromkin Victoria, Rodman Robert, Hyams Nina Διαθέτης (Εκδότης): Σ. ΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΗΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
*Netter's εικονογραφημένο εγχειρίδιο ανατομίας λόγου, κατάποσης και ακοής, Συγγραφείς: McFarland D. Διαθέτης (Εκδότης): ΕΚΔΟΣΕΙΣ Π.Χ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
*Η ανθρώπινη Επικοινωνία και οι διαταραχές της, Συγγραφείς: E.M.PLANTE,P.M.BEESON Διαθέτης (Εκδότης): ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΡΙΣΙΑΝΟΥ Α.Ε :help: :help: :help:
[b][shadow]ΟΡΚΙΖΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!![shadow][/b]
Άβαταρ μέλους
alexpapa

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό theologos » 26 Νοέμ 2013, 18:47

συνάδελφοι καλησπέρα!!!εγώ δεν δικαιούμαι συγγράμματα επειδή είμαι σε 2ο πτυχίο (δωρεάν παιδειά...),επειδή τα σπουδαστήρια είναι κλειστά και δεν μπορώ ούτα να δανειστώ από εκεί.αν ισχύσουν τα όσα λέγονται για εξεταστική τον φεβρουάριο,θα πρέπει να ξεκινήσω διάβασμα.οπότε σας παρακαλώ, όποιοι μπορούν να μου δανείσουν κανένα βιβλίο για τα μαθήματα του Ε' εξαμήνου της κατεύθυνσης γλωσσολογίας.
:thxx: :study:
Άβαταρ μέλους
theologos
*Notes donor*
*Notes donor*

Ευχαριστώ: 9

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mina » 27 Δεκ 2013, 13:04

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!!
Είμαι απόφοιτη του τμήματος φιλολογίας και έχω κάποια βιβλία τα οποία δεν χρειάζομαι και προτίθεμαι να τα δώσω σε όποιον τα χρειάζεται. Τα βιβλία είναι τα εξής :
1." Άσματα του Τριωδίου" του Ευτυχίου Ι. Τωμαδάκη
2. " Η καθημερινή ζωή των Νεοελλήνων (1700-1950) " Κατερίνα Κορρέ - Ζωγράφου
3. " Κλεις της Βυζαντινής Φιλολογίας" του Νικολάου Β. Τωμαδάκη εκδόσεις Π.Πουρνάρα
4. " Η σύνταξη της Αρχαίας Ελληνικής Γλώσσας" Eduard Schwyzer εκδόσεις Δημ. Ν. Παπαδήμα
5. " Η Βυζαντινή Υμνογραφία και ποίησις " του Νικολάου Β. Τωμαδάκη εκδόσεις Π.Πουρνάρα
6. " Εισαγωγή στις σπουδές της Λογοτεχνίας . Μέθοδοι του κειμένου " Maurice Delcroix - Fernard Hallyn εκδόσεις Gutenberg
7. Q. Horati "Flacci Opera"
8. Cornelius Tacitus " libri qui supersunt "
9. M.T.Ciceronis "Oartiones in L. Catilinam "
10. " Ιστορία της θεωρίας της λογοτεχνίας Από τον Φορμαλισμό στον μεταδομισμό" Ινστιτούτο των Νεοελληνικών Σπουδών

Προσπάθησα να τα γράψω όσο καλύτερα μπορούσα. Όποιος ενδιαφέρεται ή θέλει να με ρωτήσει κάτι ας μου στείλει μήνυμα ηλεκτρονικά στο freemina@gmail.com

Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
mina

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dancita » 21 Ιαν 2014, 12:37

Καλησπέρα! Μήπως μπορεί κάποιος να μου δανείσει το βιβλίο : D. Holton, Λογοτεχνία και κοινωνία στην Κρήτη
της Αναγέννησης ;

Ευχαριστώ :thxx:
Άβαταρ μέλους
dancita

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dancita » 11 Φεβ 2014, 15:44

Καλησπέρα ! Χρειάζομαι τα βιβλία :

1. Εισαγωγή στη διαπολιτισμική εκπαίδευση , Μάρκου
2. Ευριπίδης Γαραντούδης, Ο Παλαμάς από τη σημερινή σκοπιά. Όψεις της ποίησής του και της σύγχρονης πρόσληψής της ή
Ευριπίδης Γαραντούδης, Έλληνες ποιητές του μεταιχμίου (1880-1930).

Μπορεί κάποιος να μου τα δανείσει ;
Ευχαριστώ πολύ !!! :thxx:
Άβαταρ μέλους
dancita

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Μαριάνα » 14 Φεβ 2014, 15:55

Σχετικά με τον σύνδεσμο ( -> http://www.lib.uoa.gr/yphresies/makroxr ... n-eydoxos/ ) που παρατέθηκε από το μέλος W.H. σε άλλο νήμα ( viewtopic.php?f=4&p=786483#p786483 ), θα ήθελα να ρωτήσω το εξής :
Με ποια διαδικασία επιτυγχάνεται αυτό που αναφέρεται στο σημείο 4; Με ''ηλεκτρονικό'' τρόπο ή με προσωπική εξυπηρέτηση από υπάλληλο σπουδαστηρίου;
Εικόνα

Διαφυλάττουμε τον ελληνικό γραπτό λόγο μας - Εξαφανίζουμε τη ''μάστιγα greeklish''.
να απλοπιιθι κι αλο ι γλοσα κε να μι χριαζετε να ταλεπορουντε τα πεδια μασ με τιν εκμαθισι τισ εξαλου ινε κε πιο ορεα ι ικονα τις απλοπιιμενισ γλοσασ!
Και για όσους ούτε τώρα κατάλαβαν...
na @plopii8i ki @lo i glws@ k3 n@ mi xri@z3t3 n@ t@l3porud3 t@ p3di@ m@s m3 tin 3km@8isi tis 3x@lu in3 k3 pio wr3@ i ikon@ tis @plopiim3nis glws@s!
Άβαταρ μέλους
Μαριάνα

Σχολή/Τμήμα: Φιλοσοφική / Ιστορίας και Αρχαιολογίας
Ευχαριστώ: 19

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό W.H. » 14 Φεβ 2014, 18:20

Μαριάνα έγραψε:Σχετικά με τον σύνδεσμο ( -> http://www.lib.uoa.gr/yphresies/makroxr ... n-eydoxos/ ) που παρατέθηκε από το μέλος W.H. σε άλλο νήμα ( viewtopic.php?f=4&p=786483#p786483 ), θα ήθελα να ρωτήσω το εξής :
Με ποια διαδικασία επιτυγχάνεται αυτό που αναφέρεται στο σημείο 4; Με ''ηλεκτρονικό'' τρόπο ή με προσωπική εξυπηρέτηση από υπάλληλο σπουδαστηρίου;

Θα πάρεις πρώτον μια Βεβαίωση από τη Γραμματεία τού Τμήματός σου είτε επειδή α) έχεις εισαχθεί με Κατατακτήριες στο Τμήμα σου, είτε επειδή β) δίνεις για δεύτερη φορά μάθημα στο οποίο εν τω μεταξύ έχει αλλάξει το σύγγραμμα και συνεπώς δεν μπορείς να το πάρεις μέσω Ευδόξου, θα την καταθέσεις στο Σπουδαστήριο που ανήκεις και ο υπάλληλος θα σου δημιουργήσει προσωπικό λογαριασμό στο σύστημα αυτοματισμού Βιβλιοθηκών, Horizon με κωδικό πρόσβασης το barcode της Ακαδημαϊκής σου Ταυτότητας. Κατόπιν θα μπορείς να δανειστείς ηλεκτρονικά όπως τα μέλη ΔΕΠ & οι μεταπτυχιακοί φοιτητές, μόνο Διδακτικά Συγγράμματα που σου λείπουν και να μπαίνεις από το σπίτι σου στην πλατφόρμα «Ο λογαριασμός μου» εδώ: http://hippo.lib.uoa.gr/ipac20/ipac.jsp ... 2393597824 όπου θα μπορείς να δεις ποια βιβλία έχεις δανεισθεί, πότε τα πήρες, πότε πρέπει να τα επιστρέψεις, ποινές που ίσως έχεις πάρει από αργοπορημένη επιστροφή και κάποιες info για το προφίλ σου...

ΥΓ: Να ξέρετε ότι τα βιβλία που διατίθενται για αυτή τη δυνατότητα έχουν μπροστά από τον ταξιθετικό τους αριθμό το πρόθεμα ΔΣ (Διδακτικό Σύγγραμμα, όχι Διοικητικό Συμβούλιο :funny: , βλ. π.χ. http://hippo.lib.uoa.gr/ipac20/ipac.jsp ... erloc=true ) και ανήκουν σε ειδική συλλογή εκάστης βιβλιοθήκης για αυτόν και μόνο τον σκοπό. Κι εδώ και έναν περίπου χρόνο αραχνιάζουν τα πιο πολλα ενώ το Φαρμακείο-Φωτοτυπείο θησαυρίζει λίγους ορόφους πιο κάτω... Αν δεν υπάρχει οργάνωση αλλά αδιαφορία στην ενημέρωση, ο φοιτητής την πληρώνει... :wtf:
Τελευταία επεξεργασία από W.H. και 05 Οκτ 2014, 20:15, έχει επεξεργασθεί 8 φορά/ες συνολικά
(Dr's idea) Δυνατότητα Μακροχρόνιου Δανεισμού Διδακτικών Συγγραμμάτων: α) σε φοιτητές από κατατακτήριες εξετάσεις, και β) σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα.
Περισσότερα εδώ.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
W.H.
Supporter
Supporter

Ευχαριστώ: 75

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Φιλολογικού

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες