filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα! :goodluck:

H φιλοσοφική κλείνει...

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mzep » 10 Οκτ 2013, 23:45

Μόνα Λίζα

Δεν πειράζει, καταλαβαίνουμε ότι έχεις χάσει τον εαυτό σου στο ποτό, Blanche.

Ραπουνζέλ
Άβαταρ μέλους
mzep
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλολογικό
Ευχαριστώ: 76

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 11 Οκτ 2013, 01:52

Παντελης Παντελιδης(seveN)
H φιλοσοφικη κλεινει αναμεινατε τα αποτελεσματα
Άβαταρ μέλους
seveN

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 5

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 11 Οκτ 2013, 17:54

Εικόνα

Πηγαμε παλι ολοι μαζι σε ενα κεντρο στην Γλυφαδα και τα τσουξαμε παλι. Εγω τραγουδουσα και οι φοιτητες τα σπαγανε. Μιλαμε χαμος! Ολοι ειχαν γινει κουρουμπελο. Πιο πολυ απ ολους η Μονα Λιζα. Ειχε μεθυσει τοσο που μπορουσες να καταλαβεις οτι το χαμογελο της οντως ηταν χαμογελο. Ακομα και ο hater μου Κοντοπιδης ηταν εκει και περασε καλα, κυριως γιατι μπορεσε να χουφτωσει την μεθυσμενη Μονα Λιζα καθως επισης και την Miley Cyrus που μεθυσμενη ή οχι παλι θα την χουφτωνε. Δεν εχει τετοια θεματα η κοπελα. Ο Μινιον εκανε κωλοτουμπες χαρη στην βοτκα μπανανα που πινε και η Ραπουνζελ σαν κλασικη ντιβα επινε το ποτο της και πηγαινε συνεχεια στην τουαλετα για να κοιταξει τον εαυτο της στον καθρεφτη και εβγαζε φωτογραφιες. Ο Mr Bean ηταν ειδικη περιπτωση μεθυσε και ξερναγε απο την πρωτη μπυρα.
Οοοομως παλι, τελικα της Μονα Λιζα το χαμογελο ηταν μυστηριο. Αυτο γιατι ηξερε οτι μαζεψε τις περισσοτερες ψηφους. Αααρα πως γελαγε? Μηπως εκλαιγε απο μεσα της..? Τελικα τα ξερασε ολα(τα σφινακια), ηταν και αυτη
απλη φοιτητρια...
Και ετσι το γιορταστικο κλιμα θαμπωσε γιατι παραμονευει για απαγωγη ο απαγωγεας και τα πραγματα γινονται δυσκολοτερα. Και γινονται ακομα πιο δυσκολα γιατι ενας
απλος φοιτητης ο Ηaru δεν παρεβρεθηκε στην γιορτη και ετσι δηλωσε την παραιτηση του... :bangin:

H λιστα των σκυλιων ατομων που αγαπανε τα τραγουδια.
1)Frederica Bernkastel(rainbow)/ψηφισε α γυρο : Μόνα Λίζα/ ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Mr Bean/ψηφοι κατα :0/κατασταση:απλη φοιτητρια
2)Miley Cyrus(Sirenita Galactica)/ψηφισε α γυρο :Ραπουνζέλ/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα:0
3)Αλέξανδρος Κοντοπίδης(rania91)/ψηφισε α γυρο :Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα : 3/ψηφισε β γυρο:Μόνα Λίζα/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα:1
4)Blanche DuBois(dr.strangelove)/ψηφισε α γυρο :-/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:-/ψηφοι κατα:1/κατασταση:παραιτηθηκε-απλη φοιτητρια
5)Μόνα Λίζα(mzep)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 1/ψηφισε β γυρο:Blanche DuBois/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Ραπουνζελ/ψηφοι κατα:3/κατασταση:απλη φοιτητρια
6)Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής( Nat:) )/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα : 2/ψηφισε β γυρο:Mr Bean/ψηφοι κατα:2/κατασταση:απλος φοιτητης
7)Μινιον(smurfette*91)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Miley Cyrus/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:Ραπουνζελ/ψηφοι κατα: 0
8)Ραπουνζελ(gorgonokoritso)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 1/ψηφισε β γυρο:Blair Cornelia Waldorf/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα: 2
9)Crash Bandicoot(Νathiiii19)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 4/κατασταση : απαγωγεας
10)Haru(sakuJo)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα :0/ψηφισε β γυρο:Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:-/ψηφοι κατα:0/κατασταση:παραιτηθηκε-απλος φοιτητης
11)Lucinda(Philosophy)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα :0/κατασταση:σαμποτερ
12)Mr Bean(ange91)/ψηφισε α γυρο :Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :1/ψηφισε β γυρο:Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 2/ψηφισε γ γυρο:Κοντοπιδης/ψηφοι κατα:0
13)Blair Cornelia Waldorf(Clotilde Duroy)/ψηφισε α γυρο :Μr Bean/ψηφοι κατα :0/ψηφισε β γυρο:-/ψηφοι κατα:1/κατασταση:παραιτηθηκε-απλη φοιτητρια

περιμενω πμ απο απαγωγεα και αστυνομικο

ΥΓ: Δεν εγραψα τραγουδι γιατι κανεις δεν το ζητησε. Απαξιω :peace: Οταν ομως εχουμε ντερτια, ολοι Παντελιδη :peace:

ΥΓ2 Blanche το ξερω οτι εγραφες γι αυτο θα σου γραψω τραγουδι αυτες τις μερες να το περιμενεις :sadbye:
Άβαταρ μέλους
seveN

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 13 Οκτ 2013, 23:44

Εικόνα

Μετα το γλεντι ηρθε η σειρα του απαγωγεα. Μεθυσμενος κι αυτος(απο χαρα) λογω της μεχρι στιγμης επιβιωσης του, του ταν λιγο δυσκολο να απαγαγει. Ετσι κατευθυνθηκε στον ευκολο στοχο. Τον λιγοτερο κουραστικο. Τον Μινιον. Το οτι ηταν μικρουλης τον εφαγε. Επειδη ηταν εξυπνος ο Μινιον πηγε να βρει τροπο να ξεφυγει απο τον απαγωγεα, αλλα τι να κλασει μιση μεριδα κιτρινου κυλινδρου :peace: Ο Μινιον ηταν κι αυτος απλος φοιτητης..

Ετσι λοιπον εχουν μεινει 4 ατομα. 1 απαγωγεας, 1 αστυνομικος και δυο απλοι φοιτητες. Ο γυρος αυτος ειναι ο τελευταιος. Αν την γλιτωσει ο απαγωγεας κερδισε.

Η φιλοσοφικη ανοιγει!!
Good luck :lola:

1)Frederica Bernkastel(rainbow)/ψηφισε α γυρο : Μόνα Λίζα/ ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Mr Bean/ψηφοι κατα :0/κατασταση:απλη φοιτητρια
2)Miley Cyrus(Sirenita Galactica)/ψηφισε α γυρο :Ραπουνζέλ/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα:0
3)Αλέξανδρος Κοντοπίδης(rania91)/ψηφισε α γυρο :Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα : 3/ψηφισε β γυρο:Μόνα Λίζα/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα:1
4)Blanche DuBois(dr.strangelove)/ψηφισε α γυρο :-/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:-/ψηφοι κατα:1/κατασταση:παραιτηθηκε-απλη φοιτητρια
5)Μόνα Λίζα(mzep)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 1/ψηφισε β γυρο:Blanche DuBois/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Ραπουνζελ/ψηφοι κατα:3/κατασταση:απλη φοιτητρια
6)Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής( Nat:) )/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα : 2/ψηφισε β γυρο:Mr Bean/ψηφοι κατα:2/κατασταση:απλος φοιτητης
7)Μινιον(smurfette*91)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Miley Cyrus/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:Ραπουνζελ/ψηφοι κατα: 0/κατασταση:απλος φοιτητης
8)Ραπουνζελ(gorgonokoritso)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 1/ψηφισε β γυρο:Blair Cornelia Waldorf/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα: 2
9)Crash Bandicoot(Νathiiii19)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 4/κατασταση : απαγωγεας
10)Haru(sakuJo)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα :0/ψηφισε β γυρο:Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:-/ψηφοι κατα:0/κατασταση:παραιτηθηκε-απλος φοιτητης
11)Lucinda(Philosophy)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα :0/κατασταση:σαμποτερ
12)Mr Bean(ange91)/ψηφισε α γυρο :Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :1/ψηφισε β γυρο:Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 2/ψηφισε γ γυρο:Κοντοπιδης/ψηφοι κατα:0
13)Blair Cornelia Waldorf(Clotilde Duroy)/ψηφισε α γυρο :Μr Bean/ψηφοι κατα :0/ψηφισε β γυρο:-/ψηφοι κατα:1/κατασταση:παραιτηθηκε-απλη φοιτητρια
Τελευταία επεξεργασία από seveN και 14 Οκτ 2013, 00:10, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
seveN

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Nat:) » 13 Οκτ 2013, 23:59

Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής

Ω Ποσειδώνα μου! Ω Ποσειδώνα μου! Ω Ποσειδώνα μου!
Έχω πολύ μεγάλη αγωνία!
Εικόνα
Μακάρι να τον πιάσουν τον κακό τον απαγωγέα και να τον πετάξουν στο ντουλάπι του Davy Jones! Εικόνα
Vous n' avez pas des os en verre.
Vous pouvez vous cogner à la vie.
Si vous laissez passer cette chance alors,
avec le temps,
c' est votre coeur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette.
Άβαταρ μέλους
Nat:)
Συντονίστρια Φιλολογικού Τμήματος
Συντονίστρια Φιλολογικού Τμήματος

Σχολή/Τμήμα: Φιλολογία (Κλασικό)

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό smurfette*91 » 17 Οκτ 2013, 10:56

Δεν φτάνει που με κλέψανε και κανένας δεν ανησύχησε, βλέπω ότι όλοι οι άλλοι είναι άφαντοι...Καλά το λεγα εγώ ότι έχουν κάνει συνωμοσία μεταξύ τους..

Αλλά εντάξει δεν πτοούμαι... Εκεί που θα με πάει ο βλάκας ο απαγωγέας θα του κάνω εγώ τη ζωή κόλαση.. Αφού δεν είσαστε ικανοί να καταλάβετε ότι η ξανθόψιρα ήταν αυτή που με απήγαγε...
Εικόνα

Και επειδή άρχισε να βρέχει..Εικόνα
Baby, love that comes around
will never stop coming around
but you need me
now you need me....

What defines us is how well we rise after falling
Άβαταρ μέλους
smurfette*91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Φιλολογικό (Κλασσικό)
Ευχαριστώ: 49

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rania91 » 17 Οκτ 2013, 13:01

ψηφίζουμε;; :peace:
"Τα πιο ερωτικά ραντεβού είναι εκείνα με την Ιστορία"
Άβαταρ μέλους
rania91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Ιστορικό
Ευχαριστώ: 82

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 17 Οκτ 2013, 13:48

εχει ανοιξει η φιλοσοφικη. Φυσικα και ψηφιζετε. τοσες μερες εχουν περασει. :bangin:
Λοιπον η φιλοσοφικη θα κλεισει το πρωι του Σαββατου 12:00
Άβαταρ μέλους
seveN

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Sirenita Galactica » 17 Οκτ 2013, 16:14

Miley Cyrus

Θα ψηφίσω τη Ραπουνζέλ γιατί θεωρώ πως είναι η πιο ύποπτη. Δεν κάνει αισθητή την εμφάνισή της για να μην τραβήξει τις υποψίες πάνω της, όμως στον προηγούμενο γύρο άλλαξε την ψήφο της για να βγει η Μόνα Λίζα :confused: Αυτό από μόνο του είναι ένα στοιχείο. :tease:
Take chances. Tell the truth. Date someone totally wrong for you. Say no. Spend all your cash. Get to know someone random. Be random. Say i love you. Sing out loud. Laugh at stupid jokes. Cry. Apologize. Tell someone how much they mean to you. Tell a jerk what you think. Laugh till your stomach hurts. Live life.
Regret nothing...
Άβαταρ μέλους
Sirenita Galactica
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Φιλολογία
Ευχαριστώ: 67

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 19 Οκτ 2013, 01:48

Ραπουνζελ

Sirenita Galactica έγραψε:Miley Cyrus
Δεν κάνει αισθητή την εμφάνισή της για να μην τραβήξει τις υποψίες πάνω της

Spoiler:
εδω ειχα να μπω τοσες μερες γενικα στο φορουμ, το παιχνιδι μας μαρανε :peace:

ψηφιζω κοντοπιδη...
τους λογους τους εχω αναφερει σε προηγουμενο ποστ..... :peace: :peace: :peace:
don't chase.... replace!!!

α ρε σακου..........
Spoiler:
sakuJo έγραψε: we'll meet again my love, even in outer space... :sadbye:
Άβαταρ μέλους
gorgonokoritso
Supporter
Supporter

Ευχαριστώ: 43

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ange91 » 19 Οκτ 2013, 11:31

Mr Bean

Κοντοπίδη, γτ ειμαι ανθρωπος της συνηθειας. :peace:
Μερικές φορές αισθάνομαι οτί η εξυπνάδα μου επισκιάζει την ομορφιά μου...

*Αναζήτηση Συντονιστή για το τμήμα Φ.Π.Ψ.*
Άβαταρ μέλους
ange91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλοσοφικη: προγραμμα ψυχολογιας
Ευχαριστώ: 33

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rania91 » 19 Οκτ 2013, 13:17

τι έγινε;; συνωμοσια της μακρυμαλλουσας και του ξενερωτου;;
λοιπον, εγω θα ψηφισω τη Ραπουνζελ γιατί οποιον εχει ψηφισει εχει βγει εκτος! αρα........ :peace: :peace:
αντε γεια.....

Κοντοπιδης
Άβαταρ μέλους
rania91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 19 Οκτ 2013, 13:24

H φιλοσοφικη κλεινει αναμεινατε τα αποτελεσματα(εχω επισκεψεις στην προεδρικη σουιτα μου που μου εκανε δωρο ο προεδρος επειδη κανω καλο στις ελληνικες ψυχες και θα αργησω λιγο να σας τα παρουσιασω)
Άβαταρ μέλους
seveN

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Nathiiii19 » 19 Οκτ 2013, 13:32

:oh:

Spoiler:
:scared:

Spoiler:
:harhar: :lola:
Spoiler:
sakuJo έγραψε: εισαι σκουληκαντερα;

seveN έγραψε:εισαι μαγκας/μαγκισσα? :smoke:

sakuJo έγραψε:ειμαι και πολυ μαγκας...ισως να φταιει το μουστακι :lola:

Spoiler:
sakuJo έγραψε:ΝΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΩΡΗ :peace:

Spoiler:
sakuJo έγραψε:σας χαιρετω και γω γιατι κοντευω να τον παρω στ'ορθιο :sleep:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mag15 ... o1_500.gif
Άβαταρ μέλους
Nathiiii19

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Sirenita Galactica » 19 Οκτ 2013, 13:35

:cry: :cry: :cry:
Take chances. Tell the truth. Date someone totally wrong for you. Say no. Spend all your cash. Get to know someone random. Be random. Say i love you. Sing out loud. Laugh at stupid jokes. Cry. Apologize. Tell someone how much they mean to you. Tell a jerk what you think. Laugh till your stomach hurts. Live life.
Regret nothing...
Άβαταρ μέλους
Sirenita Galactica
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Φιλολογία

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 19 Οκτ 2013, 17:57

Εικόνα

Οπως ειμαι στον προεδρικη σουιτα μου και μου κανει μασαζ η Ελενη Χατζιδου, ξαφνικα χτυπαει η πορτα... Ανοιγω. Και τι βλεπω??
Βλεπω τον Mr Bean και την Miley Cyrus κλαμμενους!
-Τι εγινε?? Σας χωρισε ο γκομενος/γκομενα???
Μου λενε
-Βγαλαμε παλι απλο φοιτητη...
Τον Κοντοπιδη αυτην την φορα.Ισοψηφησε με τον απαγωγεα στις ψηφους αλλα τον εφαγαν οι προηγουμενοι περισσοτεροι ψηφοι κατα που ειχε. Ο απαγωγεας μας νικησε. Σε λιγο μαλιστα θα ρθει να απαγαγει και εναν απο μας!!
Απανταω
-Ηρεμηστε, ηρεμηστε, μπειτε στην σουιτα μου.
Κλαιγανε κλαιγανε οι φοιτητες. Και αρχιζω εγω το τραγουδι.
Ομως μπαινει μεσα ο απαγωγεας...

Spoiler:
Εικόνα

και μετα...
Spoiler:
Εικόνα

http://www.youtube.com/watch?v=KmvtpdR9W_k

seveN mode on: R.I.P o χαρακτηρας μου, κερδισαν οι απαγωγεις. Θα απηγαγε εναν αρα θα εμεναν 2. Το παιχνιδι ληγει οταν οι απαγωγεις καταφερνουν να φτανουν το αριθμο των καλων σε αριθμο ισο ή λιγοτερο απο τον δικο τους αριθμο.

2)Miley Cyrus(Sirenita Galactica)/ψηφισε α γυρο :Ραπουνζέλ/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα:0/ψηφισε δ γυρο: Ραπουνζελ/ψηφοι κατα:0/κατασταση: αστυνομικος
3)Αλέξανδρος Κοντοπίδης(rania91)/ψηφισε α γυρο :Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα : 3/ψηφισε β γυρο:Μόνα Λίζα/ψηφοι κατα :1/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα:1/ψηφισε δ γυρο:Ραπουνζελ/ψηφοι κατα:2/κατασταση: απλος φοιτητης
7)Μινιον(smurfette*91)/ψηφισε α γυρο :Crash Bandicoot/ψηφοι κατα : 0/ψηφισε β γυρο:Miley Cyrus/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:Ραπουνζελ/ψηφοι κατα: 0/κατασταση:απλος φοιτητης
8)Ραπουνζελ(gorgonokoritso)/ψηφισε α γυρο :Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 1/ψηφισε β γυρο:Blair Cornelia Waldorf/ψηφοι κατα :0/ψηφισε γ γυρο:Μονα Λιζα/ψηφοι κατα: 2/ψηφισε δ γυρο: Κοντοπιδης/ ψηφοι κατα: 2/ κατασταση: απαγωγεας :congratulations:
12)Mr Bean(ange91)/ψηφισε α γυρο :Μπομπ Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής/ψηφοι κατα :1/ψηφισε β γυρο:Αλέξανδρος Κοντοπίδης/ψηφοι κατα : 2/ψηφισε γ γυρο:Κοντοπιδης/ψηφοι κατα:0/ψηφισε δ γυρο: Κοντοπιδη/ψηφοι κατα: 0/κατασταση : απλος φοιτητης

TEΛΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Μπραβο παιδια καλο παιχνιδι και σε σχεση με τις προηγουμενες φορες κανατε πολυ καλυτερο game playing :cool: (νταξει αλλη μια φορα ξεφτυλιστηκατε οι απλοι φοιτητες αλλα δεν πειραζει)
Άβαταρ μέλους
seveN

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό rania91 » 20 Οκτ 2013, 13:16

εμ, αφού πανε και ψηφιζουνε τους αθωους ανθρωπους σαν τον Κοντοπα...μπραβο! :peace: :peace: :peace:
Άβαταρ μέλους
rania91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ange91 » 20 Οκτ 2013, 15:35

οχι, ρε γαμωτο. :wtf:
στην τυχη ψηφιζα κοντοπιδη και όχι ραπουνζελ (ήταν η άλλη υποψήφια απαγωγέας στη λίστα μου :peace: ). :wtf:

πάντως ένα έχω να πω... nat-bobsponge και ξερο ψωμι! :funny: :funny: :funny: πόσες φορές έχει δει όλα τα επεισόδια του μππμπ αυτή η κοπέλα? :bangin:
Μερικές φορές αισθάνομαι οτί η εξυπνάδα μου επισκιάζει την ομορφιά μου...

*Αναζήτηση Συντονιστή για το τμήμα Φ.Π.Ψ.*
Άβαταρ μέλους
ange91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλοσοφικη: προγραμμα ψυχολογιας
Ευχαριστώ: 33

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mzep » 20 Οκτ 2013, 19:16

Όντως νομίζω ότι το βραβείο roleplay πάει επάξια στην nat
Άβαταρ μέλους
mzep
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλολογικό
Ευχαριστώ: 76

H φιλοσοφική κλείνει...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 23 Οκτ 2013, 14:40

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
:heiltheking: :heiltheking:

Spoiler:
:harhar: :harhar:

σχολια και οχι μονο :peace:

1. ευχαριστω τον σεβεν για τα συγχαρικια... :tease: :tease:
μα δεν επρεπεεεεεεεεε :harhar: :harhar:

2. φοβερη εικονα της κακης ραπουνζελ στο τελευταιο ποστ του σεβεν :respect: :respect: :respect:
ειμαι σιγουρη οτι την ειχε βρει εδω και καιρο και ηταν σε ετοιμοτητα να την ποσταρει :funny: :funny:

3. οντως ο μπομπ της νατ ηταν φοβερος :goodjob: :goodjob:
παρ'ολα αυτα, την ψηφισατε και την διωξατε αρον αρον :harhar: :harhar:

4. δεν το περιμενα με τιποτα οτι αστυνομικινα ηταν η σιρενιτα :lighten: :lighten:

5. νατ-κρας... ντροπη σου!!!!!!!!!!!!!!! :peace: :peace:

6. ο τελευταιος γυρος πηγε λιγο απατος, αλλα οκ :oops:

7. κριμα για οσους οσοι βγηκαν επειδη δεν ψηφισαν.. :confused:
θα ηταν πιο ενδιαφερον αν ημασταν κανονικα ολοι μεσα :lighten:
αλλα δεν πειραζει :friends:

8. τελικα καλα καναμε και βγαλαμε απο το προσκηνιο τον παντελο :peace: :peace:
με ειχε ζαλισει :peace: :peace: :peace:

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΓΥΡΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ :firework: :firework: :firework:
don't chase.... replace!!!

α ρε σακου..........
Spoiler:
sakuJo έγραψε: we'll meet again my love, even in outer space... :sadbye: