filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Πρακτική

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το Τμήμα Προγράμματος Ψυχολογίας.

Συντονιστής: Σελήνη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Nikitas » 15 Οκτ 2009, 10:42

hey guys!λοιπόν....είμαι επι πτυχίω και δυστυχώς το μόνο πράγμα που δεν έχω ασχοληθεί ακόμα είναι η περιβόητη πτυχιακή.....δεν ΄χω ιδέα τι θέμα να διαλέξω αν και σαν πεδίο ενδιαφέρομαι για συνεργασία με την Κανελλοπούλου(την οποία δεν βρίσκω)...Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ήδη θέματα απο τουσ καθηγητές,και αν θα με βρίσουν αν πάω σαν χαμένο για αναζήτηση θέματος?thanx :peace:
Άβαταρ μέλους
Nikitas

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό c » 16 Οκτ 2009, 11:06

παιδια να ρωτησω κατι..θέλω να κανω την πρακτικη β' στο εαρινο εξαμηνο.επρεπε να την δηλωσω τωρα ή θα την δηλωσω τοτε?
Άβαταρ μέλους
c

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό c » 16 Οκτ 2009, 11:18

και κατι ακομα γιατι νομιζω πως εχω κάνει βλακεια.μετα την πρακτικη α' που εκανα επρεπε να καταθεσω καποια δικαιολογητικα για την αναγνωριση της πρακτικης?δεν αρκει που επικοινωνησε η σχολη με τον υπευθυνο ψυχολογο της πρακτικης μου??γιατι εγω δεν ηξερα κατι τετοιο και δεν εκανα τιποτα!!! :confused:
Άβαταρ μέλους
c

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 06 Φεβ 2010, 17:18

παιδια ξερουμε τιποτα για την πρακτικη του εαρινου;;;ποτε πρεπει να δηλωσουμε;;αργουν ακομα;
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 06 Φεβ 2010, 18:10

emily the strange έγραψε:παιδια ξερουμε τιποτα για την πρακτικη του εαρινου;;;ποτε πρεπει να δηλωσουμε;;αργουν ακομα;

έχει βγεί ανακοίνωση!
http://imm.demokritos.gr/UOA-PSYCH/anak ... nak_id=530

:up:
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό tagomago » 13 Φεβ 2010, 19:56

Παιδιά, έχει κανείς ιδέα αν υπάρχουν στη Θεσσαλονίκη κέντρα κατάλληλα για την πρακτική;
Ζω πάνω, σπουδάζω κάτω, δυσκολία!
Άβαταρ μέλους
tagomago

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 14 Φεβ 2010, 13:04

στην ενημερωτικη συναντηση την τριτη ειπε ο παυλοπουλος οτι υπαρχει η δυνατοτητα να κανεις εκτος αθηνας την πρακτικη ασκηκση(ενας μαλιστα την ειχε κανει και στη βιεννη),αρκει να ερθεις σε συνεννοηση με τον παυλοπουλο,τον υπευθυνο της πρακτικης ασκησης.να ρωτησω εγω κατι αλλο αν ξερει να μου πει καποιος που εχει κανει πρακτικη;;την τριτη που θα στειλουμε την αιτηση με τα κεντρα,θα μπουμε στο mystudies και θα κανουμε τη δηλωση;και μετα θα τη στελουμε που;;αν ξερει καπιος ας απαντησει please!
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 14 Φεβ 2010, 13:44

να ρωτησω και κατι αλλο;και απο το στ εξαμηνο δεν μπορουμε να κανουμε πρακτικη;;
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό c » 14 Φεβ 2010, 15:50

να ρωτήσω κι εγώ κάτι άλλο?πού ανακοινώνονται τα κέντρα όπου μπορούμε να κάνουμε πρακτική?θα ανεβούν στο ίντερνετ?
Άβαταρ μέλους
c

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό tatta » 14 Φεβ 2010, 19:07

Γειά σας παιδια!
1ον. Ναι, απο το στ' μπορεις να κανεις πρακτικη

2ον.Για να δηλώσεις την πρακτική κ τα κεντρα που είναι διαθέσιμα, πας στο eclass στην ενότητα που αναφέρεται στην Πρακτική. Συμπληρώνεις την φορμα αιτησης κ την στελνεις στο mail που δινει. Παράλληλα, όταν θα κανεις την κανονική δηλωση μαθηματων , θα συμπεριλαβεις κ την πρακτικη.
Προσοχή! Να στείλετε την φορμα αίτησης πααααααααααααααρα πολυ εγκαιρα αν θελετε να πετυχετε την 1η σας προτιμηση! αν λεει ας πουμε να ξεκινησετε να στελνετε απο τις 9 το πρωι την ταδε ημερομηνια (αυτες τις πληροφοριες θα τις βρειτε στο eclass) 9.01 να το εχετε κανει!!!!!!!!!! Ο Παυλόπουλος πρεπει να εχει ενημερωσει ηδη το eclass αλλά και τις ανακοινωσεις στο ppp.uoa.gr(ιστοχωρος πρ. ψυχολογιας)

ελπιζω να βοηθησα καπως...
Άβαταρ μέλους
tatta

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 15 Φεβ 2010, 00:05

ευχαριστουμε πολυ για τις πληροφοριες, αλλα στο eclass εχει μονο τα διαθεσιμα κεντρα πρακτικης...δεν υπαρχει καμια φορμα αιτησης ουτε μειλ που να το στειλουμε!τα επι της διαδικασιας δηλαδη.ποτε περιμενουν τα βγαλουν;μεθαυριο ειναι οι δηλωσεις.ρε παιδια αν ξερει καποιος ας απαντησει!δηλαδη τη δηλωση των κεντρων τωρα την κανουμε απο το eclass και οχι απο το mystudies,σωστα;;
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό c » 15 Φεβ 2010, 23:36

ναι παιδιά η φόρμα δεν υπάρχει πουθενά κι από αύριο υποτίθεται δηλώνουμε τα κέντρα!!!τι θα γίνει δηλαδή?θα καθόμαστε όλη μέρα πάνω από το pc να δούμε πότε και αν θα την ανεβάσουν??εγώ πάντως θα στείλω αύριο με μέιλ τις επιλογές μου κι ό,τι θέλει ας γίνει!
Άβαταρ μέλους
c

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό bye bye ps » 16 Φεβ 2010, 19:17

ρε παιδια σας έχουν απαντήσει??έγω έχω στείλει απο το πρωί αλλά καμία απάντηση...
Άβαταρ μέλους
bye bye ps

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 16 Φεβ 2010, 19:32

bye bye ps έγραψε:ρε παιδια σας έχουν απαντήσει??έγω έχω στείλει απο το πρωί αλλά καμία απάντηση...
'

Κ εγώ απ' το πρωί έχω στείλει και τίποτα.... :confused:
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό c » 16 Φεβ 2010, 23:40

πήρα εγώ τηλέφωνο σήμερα το πρωί και μου είπαν ότι θα μας στείλουν απάντηση σε 24 ωρες από όταν στείλαμε το μέιλ.
Άβαταρ μέλους
c

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ » 22 Φεβ 2010, 01:03

Παιδια να σας πω!Δε γινεται την αίτηση να την κάνουμε στη σχολή στη συγγεκριμένη για την πρακτική κυψέλη?Πρέπει μόνο από το ιντερνετ? :sadbye:
Άβαταρ μέλους
ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 22 Φεβ 2010, 02:38

ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ έγραψε:Παιδια να σας πω!Δε γινεται την αίτηση να την κάνουμε στη σχολή στη συγγεκριμένη για την πρακτική κυψέλη?Πρέπει μόνο από το ιντερνετ? :sadbye:

Ναι αμέ!Γίνεται...!Κάθε Τρίτη, Τετάρτη και Πέμπτη, 12:00-14:00, στη Γραμματεία της Επιτροπής Πρακτικής Άσκησης (κυψέλη 504). :cool:
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ » 25 Φεβ 2010, 16:04

Ρε παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο? Και συγγνώμη αν είναι χαζή ερώτηση αλλά μετά την πρακτική μας δίνουν κάποιο χρηματικό ποσό όπως κάνουν και στα ΤΕΙ? Σα συμβολική πληρωμή ας πούμε? Γιατί κάποιοι λένε έτσι και κάποιοι ότι δε συμβαίνει. :cool:
Άβαταρ μέλους
ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mpourmpoulithrini » 25 Φεβ 2010, 17:01

Δύο πρακτικές έχω κάνει μέχρι στιγμής, και μπορώ να σου πω με βεβαιότητα οτι δεν θα δεις ούτε σεντ!!! (μάλλον και ευχαριστώ πρέπει να λέμε που τουλάχιστον η πρακτική δουλέύει οργανωμένα.... :peace: :peace: )
Άβαταρ μέλους
mpourmpoulithrini

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ » 26 Φεβ 2010, 00:36

mpourmpoulithrini έγραψε:Δύο πρακτικές έχω κάνει μέχρι στιγμής, και μπορώ να σου πω με βεβαιότητα οτι δεν θα δεις ούτε σεντ!!! (μάλλον και ευχαριστώ πρέπει να λέμε που τουλάχιστον η πρακτική δουλέύει οργανωμένα.... :peace: :peace: )

Αυτό πίστευα κι εγώ!!! :thumbdown: Ευχαριστώ πάντως! :cool:
Άβαταρ μέλους
ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Τμήματος Ψυχολογίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες