filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Απορίες για επι πτυχίω φοιτητές

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το Τμήμα Προγράμματος Ψυχολογίας.

Συντονιστής: Σελήνη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιτίκα » 19 Δεκ 2009, 20:39

Ναι, θα παραμείνει το ίδιο! Ε ανάλογα με το μάθημα! Ρώτα τη γραμματεία πόσες δ.μ έχουν τα μαθήματα επιλογής εκτός Φ.Π.Ψ αι εκτός Ψυχολογίας που έχεις πάρει και κοίτα να συμπληρώσεις 16 δ.μ για εκτός Ψυχολογίας και 16 για εκτός Φ.Π.Ψ!
Άβαταρ μέλους
Τιτίκα

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 20 Δεκ 2009, 14:53

ΜΑΙΡΗ Χ. έχω την ίδια αορία με σένα! Ας μας διαφωτήσει κάποιος παρακαλώ...!! :confused: :confused: :confused:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας
Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό jo2 » 23 Ιαν 2010, 18:16

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Για τα εαρινά που δίνουμε οι επί πτυχίω,απλά πηγαίνουμε εκεί τη μέρα και ώρα εξέτασης και υπάρχουν θέματα για όλα τα εαρινά μαθήματα ή πρέπει να έχουμε συνεννοηθεί κάτι προηγουμένως;Ας απαντήσει κάποιος που ξέρει please!!!
Άβαταρ μέλους
jo2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 23 Ιαν 2010, 19:11

Ρωτησα στη γραμματεια και μου ειπαν οτι πρεπει να ειδοποιηθει ο καθηγητης!
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό tagomago » 23 Ιαν 2010, 19:12

Άβαταρ μέλους
tagomago

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό jo2 » 23 Ιαν 2010, 20:26

nikos_psych έγραψε:Ρωτησα στη γραμματεια και μου ειπαν οτι πρεπει να ειδοποιηθει ο καθηγητης!

Σ'ευχαριστώ!Επομένως πρέπει να ειδοποιηθεί ο καθηγητής ακόμα κι αν θέλουμε να δώσουμε μόνο ένα,ε;Λογικά ναι..!Μήπως ξέρει κανείς το mail ή τις ώρες γραφείου του Μυλωνά;
Άβαταρ μέλους
jo2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Dominique » 24 Ιαν 2010, 13:39

Αυτό ισχύει για όλα τα μαθήματα; και για αυτά που δεν θα εξεταστούν στις 28 αλλά σε άλλη ημερομηνία;
σίγουρα είναι λογικό ότι θα πρέπει να δηλωθεί το μάθημα της 28ης αλλά για τα υπόλοιπα, νομίζω θα ναι προετοιμασμένοι...
Άβαταρ μέλους
Dominique

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΜΑΙΡΗ Χ. » 24 Ιαν 2010, 20:53

Πρωτη φορα το ακουω αυτο!Εχω παει 2 φορες στην ημερομηνια που οριζουν για επι πτυχιω χωρις να ειδοποιησω κανεναν.....Εγω νομιζω οτι οταν λεμε τοσο καιρο σε αυτην την ενοτητα οτι πρεπει να ειδοποιηθει ο καθηγητης αναφερομαστε στην περιπτωση που θελουμε να δωσουμε παραπανω απο ενα μαθηματα,και ετσι πρεπει να πας στον καθηγητη να του ζητησεις να σε εξετασει αλλη μερα προφορικα!Ποιος το ειπε αυτο για την ειδοποιηση ακομα και για τις 28?Και ανα ειναι ετσι δε θα επρεπε να το γραφει η ανακονωση του τομεα?Δεν νομιζω οτι στεκει.......
Άβαταρ μέλους
ΜΑΙΡΗ Χ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 24 Ιαν 2010, 21:03

Eγω το ειπα για την ειδοποιηση, γιατι ετσι μου ειπαν στη γραμματεια. Ουτε εμενα μου στεκει αλλα δε μπορουσα να γραψω τιποτα αλλο εκτος απο αυτο που μου ειπαν στη γραμματεια. Οτι ισχυει οτι δεν ξερου τι τους γινεται ισχυει οποτε μπορει να μου ειπαν και μπαρουφες. Εσυ που εχεις παει και αλλες φορες χωρις ειδοποιηση θα ξερεις καλυτερα..
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΜΑΙΡΗ Χ. » 24 Ιαν 2010, 21:21

Απλα πιστευω οτι θα μου ελεγαν κατι απο τη στιγμη που δεν ειχα ενημερωσει και πηγα...τωρα να ετυχε και να μη μου ειπαν τιποτα....αλλα δεν πιστευω...τι ναπω και γω!!!!
Άβαταρ μέλους
ΜΑΙΡΗ Χ.

Re: Αποριες για επι πτυχιω φοιτητες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ersinoi » 12 Απρ 2010, 15:20

hello to all.
μπήκα στη σχολή με το 10% και είμαι πέμπτο έτος. ξέρει κανείς αν και μέχρι πότε δικαιούμαι δωρεάν συγγράμματα?έλειπα για καιρό λόγω του ότι δουλεύω σε άλλη πόλη και έχω πάρει τα μισά βιβλία σχεδόν..με βλέπω να ξοδεύω καμιά περιουσία για τα υπόλοιπα μιας που πολλά έχουν αλλάξει κιόλας..αν γνωρίζει κανείς η μπορεί να ρωτήσει ας με ενημερώσει please. :confused:
Τελευταία επεξεργασία από queenfan και 12 Νοέμ 2012, 14:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: μετατροπή greeklish
Άβαταρ μέλους
ersinoi

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό w3irdo » 11 Μάιος 2010, 12:33

Χαίρεται!
Γνωρίζει κανείς πότε είναι η εξέταση των χειμερινών μαθημάτων για τους επί πτυχίιω φοιτητητές;
Τελικά ισχύει ότι πρέπει να ειδοποιηθεί ο καθηγητης ή μπορούμε να το αποφύγουμε για τη συγκεκριμένη ημέρα; :help:
Άβαταρ μέλους
w3irdo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Pulp » 13 Μάιος 2010, 09:53

Καλημέρα! Είμαι επι πτυχιω και θέλω να δωσω την Στατιστική Β'. Ξέρετε αν την δίνω κανονικα στισ 11/6 ή υπάρχει άλλη ημερομηνία για αυτούς που ειναι πτυχιο?? :help:
Πτυχίο??? Χα, χα, χα,χα,χα!!!
Άβαταρ μέλους
Pulp

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό richey » 14 Μάιος 2010, 13:52

ξέρει κανείς πότε δίνουμε Ψυχολογία της προσωπικότητας ?
Άβαταρ μέλους
richey

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό spobosqupa » 20 Μάιος 2010, 16:53

δεν υπαρχει πουθενα προς το παρον ανακοινωση για τα μαθηματα του χειμερινου για τους επι πτυχιω.
κι εγω θελω να δωσω ψυχοπαθολογια της Χριστοπουλου και ακομα δεν εχει βγει ανακοινωση.
αν βρεις καποιος κατι ας ενημερωσει γιατι ολα τελευταια στιγμη γινονται σ αυτη τη σχολη! :wtf:
Άβαταρ μέλους
spobosqupa

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό richey » 27 Μάιος 2010, 13:01

EΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Την Παρασκευή 18/6/10 ώρα 6-9 μ.μ. στα αμφ. 312-313 θα εξεταστούν τα ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ μαθήματα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ εξαμήνου για τους επί πτυχίω φοιτητές του Φ.Π.Ψ., Πρόγραμμα Ψυχολογίας, ΔΟΑΤΑΠ και όλων των άλλων τμημάτων.

Ξεχωριστές ημερομηνίες εξέτασης έχουν μόνο τα παρακάτω μαθήματα:

(ΨΧ 11) "Κοινωνική Ψυχολογία-Δυναμική της Ομάδας Α΄": Θα εξεταστεί την Τετάρτη 16/6/10, ώρα 12:00-15:00 στα αμφ. 427, 428 μαζί με το μάθημα "Κοινωνική αλληλεπίδραση και διαπροσωπικές σχέσεις".

(ΨΧ 43) "Ψυχολογία της Προσωπικότητας": Θα εξεταστεί την Παρασκευή 18/6/10, ώρα 9:00-12:00, στα αμφ. 311, 313, 204 μαζί με το μάθημα "Ψυχολογία Κινήτρων".

(ΨΧ 27) "Βιολογικές βάσεις συμπεριφοράς": Θα εξεταστεί την Δευτέρα 28//6/10, ώρα 12:00-15:00, στα αμφ. 437, 440 μαζί με το μάθημα "Πειραματική ψυχολογία", κατόπιν συνεννόησης με τη διδάσκουσα.
Άβαταρ μέλους
richey

Re:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό iro_rs » 20 Ιούλ 2010, 20:20

ΜΑΙΡΗ Χ. έγραψε: πρεπει να πας στον καθηγητη να του ζητησεις να σε εξετασει αλλη μερα προφορικα!

Aυτό για την προφορική εξέταση ισχύει σίγουρα; Γραπτά δεν μπορείς να εξεταστείς πλην της καθορισμένης ημέρας;
http://www.facebook.com/Nonna.Edda.Pizzeria (Εθνικής Αντιστάσεως 62-64, Καισαριανή)
Άβαταρ μέλους
iro_rs

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 30 Αύγ 2010, 00:45

Παιδια SOS!!! Μπορω να δωσω το Γεναρη Φιλοσοφια 2 στις εξετασεις για τους επι πτυχιω????????????????? :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 30 Αύγ 2010, 16:42

Κανεις???????? :jawdrop:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Sunrise20 » 30 Αύγ 2010, 17:33

Με μεγάλη επιφύλαξη σου λέω πως μπορείς.Σκέφτομαι ότι αφού είναι υποχρεωτικό θα γίνεται να εξεταστούν οι επί πτυχίω και ας μην είναι μάθημα ψυχολογίας,όπως γίνεται άλλώστε και με τα υποχρεωτικά της παιδαγωγικής(εγώ για παράδειγμα έδωσα Διδακτική,που είναι μάθημα εαρινού,με τους επί πτυχίω τον Φλεβάρη.).Όμως επειδή μιλάς για μάθημα Φιλοσοφίας(οι οποίοι,απ'ό,τι εχω καταλάβει,δεν τα πάνε και πολύ καλά με την οργάνωση)ρώτα στη γραμματεία ή κάποιον από τους 2 καθηγητές για σιγουριά. :goodluck:
Τι σε πειράζει αγόρι μου που η κιθάρα σου δεν έχει όλες τις χορδές της;
Εσύ ακούς τη μουσική σαν να έπαιζε μπροστά σου η καλύτερη ορχήστρα....
Άβαταρ μέλους
Sunrise20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Τμήματος Ψυχολογίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες