filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Ηλεκτρονικές δηλώσεις μαθημάτων

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το Τμήμα Προγράμματος Ψυχολογίας.

Συντονιστής: Σελήνη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό fotis » 02 Φεβ 2009, 16:14

και δεν θα παρουμε στις 11-2 βιβλια.πρεπει πρωτα να δωσουν τις λιστες στα βιβλιοπωλεια και μετα να παρουμε βιβλια.
κατα την ταπεινη μου αποψη το εξαμηνο χαθηκε.την τεταρτη εχουν συνελευση οι καθηγητες για την τυχη του εξαμηνου.αλλα δεν υπαρχει ελπιδα.θα παει 20-2 για να παρουμε βιβλια.ποτε θα διαβασουμε?
action and reaction
Άβαταρ μέλους
fotis

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό faidra__ » 03 Φεβ 2009, 01:31

Θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα,αποκλειεται να παρθει αποφαση για εξεταστικη.......Και ο παραλογισμος εχει τα ορια του!!!
Και μια συμπληρωση,το συστημα ναι μεν το ανοιξαν, αλλα και παλι σε παρα πολλα επιλεγομενα(μιλαω βασικα για τα εντος φιλοσοφικης),συνεχιζουν να μην δινονται επιλογες συγγραμματων.
Μαλλον για παρει αερα το ανοιξανεv :P !
Άβαταρ μέλους
faidra__

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό argyrw » 03 Φεβ 2009, 01:59

τι εννοειτε οταν λετε το ανοιξαν???εμενα κατω κατω δεν λεει δηλωση...ΑΧΧΧ...δεν ξερω τι να κανω ειμαι απο τουσ τυχερουσ που δηλωσα τα μαθηματα που διορθωθηκαν τελευταια μερα αλλα με τον Pervin δεν χερω τι να κανω...το βιβλιο τησ Μοττη εννοω..ηταν λαθος του συστηματος.Θα το διορθωσουν μονοι τουσ ομωσ η πρεπει να παω στη σχολη????κι αυτη η γραμματεια να μη σηκωνει το ριμαδοτηλεφωνο :ungry: :ungry: :ungry:
Ποσο να αντεξουν τα νευρα μασ πια.... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
Άβαταρ μέλους
argyrw

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 03 Φεβ 2009, 11:13

argyrw έγραψε:τι εννοειτε οταν λετε το ανοιξαν???εμενα κατω κατω δεν λεει δηλωση...ΑΧΧΧ...δεν ξερω τι να κανω ειμαι απο τουσ τυχερουσ που δηλωσα τα μαθηματα που διορθωθηκαν τελευταια μερα αλλα με τον Pervin δεν χερω τι να κανω...το βιβλιο τησ Μοττη εννοω..ηταν λαθος του συστηματος.Θα το διορθωσουν μονοι τουσ ομωσ η πρεπει να παω στη σχολη????κι αυτη η γραμματεια να μη σηκωνει το ριμαδοτηλεφωνο :ungry: :ungry: :ungry:
Ποσο να αντεξουν τα νευρα μασ πια.... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

αχ...κι εγώ ακριβώς στην ίδια κατάσταση είμαι..τα χω δηλώσει όλα τ' αλλά εκτός από της Μόττη..αν απαντήσει η γραμματεία ενημερωσέ μας αν μπορείς τι είπε...
Θ'αρχίσω να παίρνω κ εγώ..δε μπορεί θα το σηκώσουν..
Πρόσεχε μόνο μη ξανακάνεις τη δήλωση ηλεκτρονικά..Η ανακοίνωση έξω απ'τη γραμματεία έγραφε ότι όποιος τα χει κάνει σωστά να μη τα ξανακάνει μέσω υπολογιστή γιατί ακυρώνεται όλη του η δήλωση...(ή έτσι έχω καταλάβει)
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό argyrw » 03 Φεβ 2009, 12:02

Εμεις ομως την εχουμε κανει σιγουρα σωστη???Ησουν στο μαθημα της Μοττη στις 26\01 που τησ ανακοινωσαν τη κατασταση..???Ειπε θα διορθωθει..και οντωσ στο my studies εχει διορθωθει..αλλα δεν υπαρχει δυνατοτητα για δηλωση.Δεν καταλαβαινω!! :confused: :confused: :confused: Και κατι ακομα...εχεις παρει το βιβλιο της ψυχοπαθολογιας??
Άβαταρ μέλους
argyrw

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό faidra__ » 03 Φεβ 2009, 13:19

Παιδια η δηλωσεις λειτουργικά εστω γινονται ηλεκτρονίκα.........
Αν κανει καποιος κλικ σε ενα μαθήμα θα δει ότι απο κάτω του δίνεται επιλογή για δηλώση.
Προς θεού δεν λέω να κάνει κανείς δήλωση ηλεκτρονικά,μην παρεξηγήθω,και εγω ναι μεν επελεξά ενα μαθήμα αλλα δοκιμαστικά για να δω τι θα μου βγάλει απο κάτω.....και όντως μου δοθηκε επιλογή για δηλωση.........Δεν πάτησα όμως δήλωση.
Απλά απορώ γιατί τα ανοίξανε αφου γινονται στην γραμματεια.......
Άβαταρ μέλους
faidra__

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό argyrw » 03 Φεβ 2009, 14:08

nai,exeis dikio..apla den to eixa dokimasei...Telos padwn ematha apo kapoia paidia pou phgan sth grammateia oti tous eipan na mh kanoun tipota me to mathHma ths Motth.Tha to diorthwsoun autoi..alla den xerw kata poson isxuei.Den xerw ti na kanw.
Den shkwnoun to thlefwno. :confused: :confused: :confused:
Άβαταρ μέλους
argyrw

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 03 Φεβ 2009, 14:47

argyrw έγραψε:nai,exeis dikio..apla den to eixa dokimasei...Telos padwn ematha apo kapoia paidia pou phgan sth grammateia oti tous eipan na mh kanoun tipota me to mathHma ths Motth.Tha to diorthwsoun autoi..alla den xerw kata poson isxuei.Den xerw ti na kanw.
Den shkwnoun to thlefwno. :confused: :confused: :confused:

πήρα απλά χιλιάδες τηλέφωνα..δεν απάντησαν σε κανένα...
Αν ειναι δυνατόν πια..
Της Χριστοπούλου το βιβλίο λένε ότι έχει αρχίσει να μοιράζεται αλλά πάρε κανα τηλ στο βιβλιοπωλείο να δεις..
Θ' ανέβω μεθαύριο σχολή να δω τι θα γίνει με τη Μόττη και θα σας πω αν μάθω..αν μάθεις κανείς πιο πριν ας μας ενημερώσει
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό evaa » 03 Φεβ 2009, 16:08

χτες ρωτησα στη γραμματεια κ μου ειπαν οτι οι λιστες για τα βιβλια θα πανε στα βιβλιοπωλεια μετα τις 11/2 γιατι ακομα δεν εχουν τελειωσει οι δηλωσεις μαθηματων.να δουμε πως θα δωσουμε αν γινει τελικα η εξεταστικη...οι ανθρωποι ειναι απαραδεκτοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ungry: :mad2:
Άβαταρ μέλους
evaa

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 03 Φεβ 2009, 16:18

Παιδια η διανομη των βιβλιων ξεκινησε στην 544!! :dfg:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας
Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ioko » 03 Φεβ 2009, 16:21

τελικα γινεται με φωτοτυπια??κ αν ναι πως τη βγαζουμε?
Άβαταρ μέλους
ioko

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ak » 03 Φεβ 2009, 16:22

nikos_psych έγραψε:Παιδια η διανομη των βιβλιων ξεκινησε στην 544!! :dfg:

βιβλίων οι σημειώσεων?
Άβαταρ μέλους
ak

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 03 Φεβ 2009, 16:25

την εκτυπωνουμε απο το ιντερνετ και παμε με τη δηλωση στην 544 οπου εκει διανεμονται τα βιβλια,λογικα και οι σημειωσεις!
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ak » 03 Φεβ 2009, 16:28

σορρυ αλλα μαλλον κάτι δεν έχω καταλάβει...
σε ποια βιβλία αναφέρεσαι???
Άβαταρ μέλους
ak

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 03 Φεβ 2009, 16:30

στα συγγραμματα των μαθηματων ψυχολογιας...η διανομη θα γινεται καθε μερα εκτος πεμπτης,10-12
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό argyrw » 03 Φεβ 2009, 17:02

Poia suggrammata??den katalavainw...xilia sugnwmh an rwtaw kati autonohto, boreis na mou exhghseis ti ennoeis??Ta paidia pou exoun kanei kanonika tis dhlwseis tha vgaloun fwtotupia...ti???...kai tha to deixoun gia na paroun...poia sugrammata ap'ola???Egw as poume exw parei ths psuxopathologias apo thn pesmatzoglou k tou kasswtakh apo to grafeio tou..ta upoloipa???Ax,giati exw berdeutei toso polu?!
An den sou kanei kopo exhghse mou...
:sorry: :sorry: :sorry:
Άβαταρ μέλους
argyrw

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 03 Φεβ 2009, 18:00

Kαλε! Μην ανησυχεις φυσικα και μπορω να εξηγησω γιαυτο ειμαστε εδω! Αποτι καταλαβα βγαζεις φωτοτυπια τη δηλωση που εκανες στο my studies λογικα απο το ιστορικο δηλωσεων. Τωρα δεν ξερω σιγουρα ποια απολα τα συγγραμματα δινουν εκει αλλα πχ μετρηση και αξιολογηση της προσωπικοτητας,ψυχολογια τριτης ηλικιας,κοινωνικη ψυχολογικη αναλυση της οικογενειας τα δινουν στη 544(τα συγκεκριμενα το ξερω σιγουρα γιατι τα εχω δηλωσει) Μην αγχωνεσαι στο κατω κατω περνα μια βολτα και ρωτα αν εχουν αυτο το συγγραμμα που θες. Λογικα θα εχει καποια λιστα απεξω! :cool: :up: :funny: :huglove:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ » 03 Φεβ 2009, 18:22

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΕΙΜΑΙ Γ ΕΞΑΜΗΝΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΠ'ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠ'ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠ'ΤΗ ΣΧΟΛΗ?Η ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ (ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ) ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ(ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ)?ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΡΟΤΑΩ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!
Άβαταρ μέλους
ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 03 Φεβ 2009, 19:16

ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝ έγραψε:ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΕΙΜΑΙ Γ ΕΞΑΜΗΝΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΠ'ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠ'ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠ'ΤΗ ΣΧΟΛΗ?Η ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ (ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ) ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ(ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ)?ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΡΟΤΑΩ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!

Λοιπόν...κ Εγώ γ' εξάμηνο είμαι..
Απ'οτι ξέρω μόνο του κασσωτάκη παίρνουμε απ'τη σχολή.Όλα τ' άλλα απ'τα βιβλιοπωλεία.
Πήρα τηλ σε όλα τα βιβλιοπωλεία και δεν έχουν έρθει σε κανένα οι λίστες εκτός απ' τις εκδόσεις τόπος στη στοά του βιβλίου που είναι το βιβλίο της Χριστοπούλου...αυτά!
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ginaki » 03 Φεβ 2009, 20:37

Καλησπέρα παιδιά,
μήπως γνωρίζει κανείς τι λέει η ανακοίνωση της Γραμματείας για τους πρωτοετείς? Γιατι κάτι αναφέρθηκε πιο πάνω ότι κάτι αλλάζει για τις συμπληρωματικές δηλώσεις των πρωτοετών. :mors: Θα είμαι υπόχρεη αν μου πείτε... ευχαριστώ πολύ πολύ...
Άβαταρ μέλους
ginaki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Τμήματος Ψυχολογίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες