filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Ηλεκτρονικές δηλώσεις μαθημάτων

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το Τμήμα Προγράμματος Ψυχολογίας.

Συντονιστής: Σελήνη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Sunrise20 » 10 Μαρ 2010, 17:23

Που το είδες αυτό;Δεν είδα κάποια τέτοια ανακοίνωση στην ιστοσελιδα της σχολής.... :jawdrop:
Τι σε πειράζει αγόρι μου που η κιθάρα σου δεν έχει όλες τις χορδές της;
Εσύ ακούς τη μουσική σαν να έπαιζε μπροστά σου η καλύτερη ορχήστρα....
Άβαταρ μέλους
Sunrise20

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό redrum » 11 Μαρ 2010, 19:11

Καλησπέρα σε όλους!Μπορείτε να με βοηθήσετε; Επειδή δεν παρακολουθώ τακτικά (πτυχιούχος άλλης σχολής και εργαζόμενος) δεν έκανα δήλωση μαθημάτων Α' Εξαμήνου. Μπορώ να κάνω Β' Εξαμήνου για το εαρινό;
Και κάτι άλλο: Τι επιλογής μου προτείνετε;
Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
redrum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nefeli » 11 Μαρ 2010, 19:30

τελικα με τις δηλωσεις για τους επι πτυχιω μαθαμε τπτ?
Άβαταρ μέλους
nefeli

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dinolo2003 » 11 Μαρ 2010, 19:45

Παιδιά οφείλω να ζητήσω μια μεγάαααλη ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!

Ειλικρινά...δεν ξέρω πως τα κατάφερα και το έκανα αυτό. αλλά η ανακοίνωση ήταν για το Ιστορικό-Αρχαιολογικό!!! Ευτυχώς που μου έστειλαν μήνυμα και το πήρα κι εγώ είδηση!!!

Ειλικρινά ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν αναστάτωσα κάποιους!! Νιώθω πολύ άσχημα!!! :sadbye: :sadbye: :sadbye:
ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! Ε, ΚΑΙ???
Άβαταρ μέλους
dinolo2003

Σχολή/Τμήμα: Ιστορικό-Αρχαιολογικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό lizardk » 11 Μαρ 2010, 20:34

dinolo2003 έγραψε:Παιδιά οφείλω να ζητήσω μια μεγάαααλη ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!

Ειλικρινά...δεν ξέρω πως τα κατάφερα και το έκανα αυτό. αλλά η ανακοίνωση ήταν για το Ιστορικό-Αρχαιολογικό!!! Ευτυχώς που μου έστειλαν μήνυμα και το πήρα κι εγώ είδηση!!!

Ειλικρινά ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν αναστάτωσα κάποιους!! Νιώθω πολύ άσχημα!!! :sadbye: :sadbye: :sadbye:

απλα αν μπορεις,παραθεσε κ το τι ειχες γραψει για να καταλαβαινουνε για πιο πραγμα μιλας.γιατι θα μπερδευτουνε ισως καποιοι. :peace2:
Άβαταρ μέλους
lizardk

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dinolo2003 » 11 Μαρ 2010, 21:19

Σε ευχαριστώ lizardk! Έχεις δίκιο!!

Μιλάω φυσικά για την ανακοίνωση που έγραψα σχετικά με τις δηλώσεις μαθημάτων των επί πτυχίω!!!!

Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΥΤΗ "Οι δηλώσεις για τους επί πτυχίω ξεκινούν 22/3/2010 και τελειώνουν στις 11/4/2010!! Έχει βγάλει ανακοίνωση η Γραμματεία στην ιστοσελίδα της σχολής..

"Καλούνται οι επί πτυχίω φοιτητές του Τμήματος να δηλώσουν μαθήματα απο την Δευτέρα 22/3/2010 έως την Κυριακή 11/4/2010. Το σύστημα για τις δηλώσεις μαθημάτων θα είναι ανοικτό 24 ώρες το 24ωρο

Τα συγγράμματα που θα δηλώσετε χρεώνονται αυτόματα ότι τα προμηθευτήκατε. "

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΈΡΔΕΜΑ!!!

ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! Ε, ΚΑΙ???
Άβαταρ μέλους
dinolo2003

Σχολή/Τμήμα: Ιστορικό-Αρχαιολογικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό c » 17 Μαρ 2010, 13:05

μέχρι 22 είναι οι δηλώσεις σωστα?
Άβαταρ μέλους
c

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 18 Μαρ 2010, 18:46

ναι μεχρι 22...παιδια να ρωτησω κατι αυτοι που ειναι στο στ εξαμηνο μεχρι ποσα μαθηματα μπορουμε να δηλωσουμε;;
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 19 Μαρ 2010, 13:32

emily the strange έγραψε:ναι μεχρι 22...παιδια να ρωτησω κατι αυτοι που ειναι στο στ εξαμηνο μεχρι ποσα μαθηματα μπορουμε να δηλωσουμε;;

Μέχρι 9 και δε δηλώνουμε πρακτική ούτε πτυχιακή..
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό artemi89 » 19 Μαρ 2010, 13:54

σιγουρα ισχυει αυτο σε μας και δεν πρεπει να δηλωσουμε πτυχιακη τωρα στο στ εξαμηνο?η ειναι μονο για αυτουσ που περασαν αυτη τη χρονια?γιατι στη γραμματεια ο καθενας λεει τα δικα του!!
Άβαταρ μέλους
artemi89

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 19 Μαρ 2010, 14:21

artemi89 έγραψε:σιγουρα ισχυει αυτο σε μας και δεν πρεπει να δηλωσουμε πτυχιακη τωρα στο στ εξαμηνο?η ειναι μονο για αυτουσ που περασαν αυτη τη χρονια?γιατι στη γραμματεια ο καθενας λεει τα δικα του!!

Εγώ σήμερα που πήγα στη γραμματεία μου είπαν ότι δε πρέπει να δηλώσουμε ούτε πτυχιακή ούτε πρακτική και απ' ότι είδα απ την ανακοίνωση που είχαν βγάλει τα δηλώνουμε στο 8ο εξάμηνο... :firework:
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό margi » 19 Μαρ 2010, 14:29

καλημερα! να σας πω, ακομη περιμενω 4 μαθηματα. αν τα εχω περασει παιρνω πτυχιο, αλλα οι δηλωσεις τελειωνουν την δευτερα. τι να κανω? να περιμενω μεχρι την δευτερα? το μεσημερι,ας πουμε, θα μπορω να κανω δηλωση η θα το εχουν κλεισει το συστημα?
Άβαταρ μέλους
margi

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 19 Μαρ 2010, 16:06

ρε παιδια ειστε σιγουροι γι αυτο που λετε;;και οσοι δηλαδη εχουν ηση ξεκινησει πρακτικη καικ πτυχιακη πρεπει να περιμενουν να τη δηλωσουν στο 8ο εξαμηνο;;κουλο μου φαινεται!μαλλον ισχυει για αυτους που περασαν τωρα και που ισχυει το νεο προγραμμα...
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό artemi89 » 19 Μαρ 2010, 16:11

και εγω αυτην την εντυπωση εχω,αλλα και μενα στην γραμματεια το ιδιο πραγμα που λεει η kelly μου ειπαν,οτι δεν χρειαζεται να την δηλωσουμε..δεν ξερω τι να πω?!την δευτερα μπορουμε να δηλωσουμε η θα εχει κλεισει το συστημα?
Άβαταρ μέλους
artemi89

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό emily the strange » 19 Μαρ 2010, 16:16

ρε παιδια παντως την τελευταια φορα που ειχα παει στη γραμματεια ειχα δει αναρτημενο ενα χαρτι,το οποιο ελεγε οτι στο στ εξαμηνο δηλωνουμε 7 μαθηματα και πτυχιακη και πρακτικη.μα ειναι κουλο να μην τη δηλωνουμε απο τη στιγμη που την κανουμε.γι αυτο ειπα οτι μαλλον ισχυει για τους νεοεισαχθεντες που ειναι με το καινουργιο συστημα γιατι αυτοι δεν εχουν καν το διακαιωμα να κανουν την πρακτικη τους στο στ εξαμηνο...τι να πω..τη δευτερα θα παω σχολη να ρωτησω και τη δηλωση θα την κανω το απογευμα,τελευταια στιγμη...
Άβαταρ μέλους
emily the strange

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Kelly... » 19 Μαρ 2010, 16:59

emily the strange έγραψε:ρε παιδια παντως την τελευταια φορα που ειχα παει στη γραμματεια ειχα δει αναρτημενο ενα χαρτι,το οποιο ελεγε οτι στο στ εξαμηνο δηλωνουμε 7 μαθηματα και πτυχιακη και πρακτικη.μα ειναι κουλο να μην τη δηλωνουμε απο τη στιγμη που την κανουμε.γι αυτο ειπα οτι μαλλον ισχυει για τους νεοεισαχθεντες που ειναι με το καινουργιο συστημα γιατι αυτοι δεν εχουν καν το διακαιωμα να κανουν την πρακτικη τους στο στ εξαμηνο...τι να πω..τη δευτερα θα παω σχολη να ρωτησω και τη δηλωση θα την κανω το απογευμα,τελευταια στιγμη...

Τι να σας πω εμένα αυτά μου είπαν. το χαρτί στη γραμματεία για το στ' εξάμηνο λέει ότι μπορούμε να δηλώσουμε 9 μαθήματα, δεν αναφέρει την πρακτική και την πτυχιακή. Για το η' εξάμηνο τις αναφέρει. Ναι όντως είναι κουλό να μη τη δηλώνουμε. Ας ρωτήσει και κάποιος άλλος να σιγουρευτούμε :confused:
Άβαταρ μέλους
Kelly...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό margi » 19 Μαρ 2010, 17:29

δεν ξερω αν αυτο βοηθαει,αλλα εμεις δηλωναμε πτυχιακη στο στ' εξαμηνο,ασχετως του ποτε θα την ξεκιναγαμε (ειναι για τυπικους λογους) και την πρακτικη στο ζ' και η' εξαμηνο, ασχετως αν την πρακτικη α' την καναμε στο στ' εξαμηνο.αυτα
Άβαταρ μέλους
margi

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό evaa » 20 Μαρ 2010, 19:20

παιδια μπορουμε να δηλωσουμε και τη δευτερα στις 22/3?[/b]
Άβαταρ μέλους
evaa

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό artemi89 » 20 Μαρ 2010, 20:05

ναι μπορουμε!και εγω την δευτερα θα την κανω,τελευταια στιγμη!
Άβαταρ μέλους
artemi89

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό evaa » 20 Μαρ 2010, 20:23

ευχαριστω πολυ!
Άβαταρ μέλους
evaa

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Τμήματος Ψυχολογίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες