filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Ηλεκτρονικές δηλώσεις μαθημάτων

Εδώ μπορείτε να ανακοινώνετε οτιδήποτε αφορά το Τμήμα Προγράμματος Ψυχολογίας.

Συντονιστής: Σελήνη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nefeli » 24 Δεκ 2008, 02:20

παιδια να ρωτησω κατι,πως δηλωνουμε συγγραμματα???επισης με τα επιλογης τι γινεται?γιατι δεν μου βγαζει κανενα...
βοηθεια!!
Άβαταρ μέλους
nefeli

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό diastyl » 24 Δεκ 2008, 06:51

Νομιζω οτι ζω ενα δραμα. Εχασα το password, παιδια και κοντευω να τρελλαθω. Δεν μπορω να κανω δηλωση. Δεν ξερω τι να κανω. Παιρνω στο helpdesk και δεν μπορουν να κανουν τιποτα γιατι αυτοι δεν μπορουν να βοηθησουν τους προπτυχιακους. Εχω καταντησει χακερ προσπαθωντας να θυμηθω τρον κωδικο. Η πλακα ειναι οτι θυμαμαι τα 5 πρωτα και τα 6 τελευταια. Τα ενδιαμεσα ειναι το προβλημα. Ρε παιδια, απο ποσα νουμερα αποτελειται το δικο σας; για να δω τι συνδυασμους μου μενει να κανω. Και κατι ακομα. Ξεκιναει απο 200; Απλα για να τσεκαρω αν υπαρχει καποιο σταθερο κομματι μηπως ειναι για ολους κοινο. Το δικο μου ξεκινα απο 20081 απο κει και μετα δεν θυμαμαι... Αν βλεπετε κατι κοινο σας παρακαλω βοηθηστε με, ειμαι σε απογνωση...

Θα ανεβω στη σχολη στις 29/12. Λογικα ειναι εργασιμη. Αντε, και ο θεος βοηθος...

:treelights:
LORD OF THE SINS
Άβαταρ μέλους
diastyl

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 24 Δεκ 2008, 13:52

diastyl για ποιο password μιλας? Για το my-studies ή το webadmin? Αν μιλας για my-studies εχω 7 χαρακτηρες αν μιλας για το webadmin τοτε μιλαμε για pin οποτε ειναι 16 ψηφια. Πηγα και διαβασα επισης οτι αν εχουμε ξεχασει το password sto my-studies πρεπει να απευθυνθουμε στη γραμματεια της σχολης μας πραγμα οχι τοσο καλο με τους συχαμενους εκει μεσα :ungry: . Καλυτερα να προσπαθησεις να το θυμηθεις παντως και να επικοινωνεις συνεχεια με τη γραμματεια!!!! :up:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό fotis » 24 Δεκ 2008, 14:02

παιδια sos...
δεν μπορω να μπω στο my studies.
ξερετε τι γινεται?
ειναι κοινό το προβλημα ή μονο σε μενα συμβαίνει? :dfg: :ungry:
action and reaction
Άβαταρ μέλους
fotis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikos_psych » 24 Δεκ 2008, 14:29

Ναι και γω προχθες δε μπορουσα να μπω και πολλοι αλλοι επισης! Ισως να τους επιασε η προκοπη και το φτιαχνουν! :jaugh: :funny:
Άβαταρ μέλους
nikos_psych

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό diastyl » 25 Δεκ 2008, 01:43

Μιλαμε για το Pin του webadm. αυτο με τα 16 ψηφια. Το δικο μου ξεκιναει απο 20081. Το λεω γιατι ισως το πρωτο μερος να ειναι κοινο για ολους οποτε να ξερω για ποσους αριθμους ψαχνω. Αν δεν ειναι προβλημα οσοι μπορειτε να μου πειτε εαν και το δικο σας ξεκιναει απο τα ιδια μηπως και βρουμε καμια ακρη. Σας ευχαριστω... :Santahelpers:
LORD OF THE SINS
Άβαταρ μέλους
diastyl

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό fotis » 25 Δεκ 2008, 10:08

για βαλε 11098μετα το 2008.
ελπιζω να ειναι αυτοι οι αριθμοι.
και μην αγχωνεσαι.θα την βρεις την ακρη!!
χρονια πολλα :cool: :peace2:
Τελευταία επεξεργασία από fotis και 25 Δεκ 2008, 13:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
action and reaction
Άβαταρ μέλους
fotis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό fotis » 25 Δεκ 2008, 13:17

χρονια πολλα καλα χριστουγεννα και
καλο πτυχιο σ'ολους
action and reaction
Άβαταρ μέλους
fotis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό faidra__ » 26 Δεκ 2008, 02:08

diastyl μην τρελενεσαι, ΧΑΛΑΡΑ..........στην ουσια λες οτι θυμασαι τα 11 απο τα 16 ψηφια,λοιπον κι εμενα ξεκιναει με 20081(προφανως συμβολιζεται η ημερομηνια γιατι εμενα συνεχιζει 20081108,η ημερομηνια δηλαδη που εκανα την αιτηση),θυμισου λοιπον ποια μερα εκανες την αιτηση και μετα σου μενουν δυο αριθμοι για να παιξεις με τις διαφορες εκδοχες.Υπομονη λοιπον και θα το βρεις!Το περασα κι εγω γιατι ειχα ξεχασει να γραψω ενα ψηφιο κι αντε να ψαχνεις σε ποια σειρα ειναι και ποιο ειναι,με πολυ υπομονη το βρηκα.Ελπιζω να βοηθησα.Χρονια πολλα σε ολους και καλες γιορτες!!!
Άβαταρ μέλους
faidra__

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό saluna » 26 Δεκ 2008, 14:45

παιδιά sorry που γράφω greeklish αλλα είμαι στο εξωτερικό και δεν έχει ελληνικό keyboard. Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία που γραφόμαστε η μπορούμε να γραφτούμε οποτε θέλουμε?
Τελευταία επεξεργασία από dr.strangelove και 29 Νοέμ 2012, 04:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Μετατροπη greeklish
΄Οτι δεν φαίνεται δεν παύει να είναι
Άβαταρ μέλους
saluna

an diloso ena mathima k patiso dilosi..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό richey_teddy » 26 Δεκ 2008, 21:45

αν δηλώσω ένα μάθημα και πατήσω δήλωση και μου πει πως η δήλωση του μαθήματος έγινε, μετά πως συνεχίζω?
πήγα στη σελίδα και ήταν ήδη τσεκαρισμένο το μάθημα που είχα δηλώσει και θέλω να δηλώσω και το παρακάτω.
τι πρέπει να κάνω? να σβήσω το check από το κουτάκι του ήδη δηλωμένου και να δηλώσω το καινούριο η να τα αφήσω και τα 2 και να πατήσω δήλωση.
και σε περίτωση που κάποιος θέλει να αλλάξει ένα μάθημα η κάποιο λάθος, τι γίνεται?
Τελευταία επεξεργασία από dr.strangelove και 29 Νοέμ 2012, 04:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
sing if you're glad to be Gay!
sing if you're happy that way!
Άβαταρ μέλους
richey_teddy

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό butterfly » 27 Δεκ 2008, 05:34

όχι...δεν τα δηλώνεις ένα-ένα..όλα μαζί τα δηλώνεις..
τσέκαρε όλα τα μαθηματα που θες και μετά πάτα το "Δήλωση"..

Τσεκαρισμένα δείχνει τα μαθηματα που έχεις δηλώσεις..στην προκειμένη δείχνει μόνο αυτό το ένα γιατί μόνο αυτό επέλεξες...

Όσο για τα λάθη ή το να κάνεις την όποια αλλαγή ή επεξεργασία ση δήλωσή σου, απλά τη ξανακάνεις απ'την αρχή..Η γραμματεία θα θεωρήσει έγκυρη την τελευταία καταχώρηση που έχεις κάνει.. :cool: :cool:

(Σε παρακαλώ, δε γράφουμε με greeklish..Thx! :peace2: )
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
butterfly
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό fotis » 27 Δεκ 2008, 10:31

saluna αν εννοεις μεχρι ποτε μπορούμε να κανουμε δηλωση μαθηματων
τοτε ειναι μεχρι 9-1 η προθεσμια.το βλεπω ομως να πηγαινει πιο περα το πραγμα γιατι το my-studies εχει προβλημα και δεν μπορουμε να μπουμε εδω και 4 μερες :dfg: :jawdrop: :dfg:
action and reaction
Άβαταρ μέλους
fotis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό fotis » 27 Δεκ 2008, 10:32

βρε παιδια ξερει κανεις τι γινεται με το my-studies :?:
4 μερες δεν μπορω να μπω.με πεταει εξω :confused:
action and reaction
Άβαταρ μέλους
fotis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό papaki » 27 Δεκ 2008, 12:26

παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά...πως δηλώνουμε μαθήματα επιλογής?αφού δεν μας βγάζει κανένα.....................
Τελευταία επεξεργασία από dr.strangelove και 29 Νοέμ 2012, 04:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
papaki

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nefeli » 27 Δεκ 2008, 13:35

παιδια χρονια πολλα!στο 7ο εξαμηνο ποσα ματηιματα δηλωνουμε?
Άβαταρ μέλους
nefeli

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό margi » 27 Δεκ 2008, 20:00

papaki, για κοιταξε στα επιλογης του τριτου εξαμηνου.τα εχουν βαλει ολα εκει.
εγω εχω το εξης θεμα: ακομα και στα μαθηματα που εχουν περασει τα συγραμματα δεν βρισκω τον τροπο να επιλεξω το συγραμμα που θελω. κατεληξα να κανω δηλωση χωρις κανενα βιβλιο. εχει δηλωσει καποιος συγραμματα να μου πει τον τροπο?
Άβαταρ μέλους
margi

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό diastyl » 28 Δεκ 2008, 06:26

Παιδια θελω να σας ευχαριστησω ολους παρα πολυ. Ειλικρινα βοηθατε παρα πολυ και χωρις πλακα τωρα αν δεν υπηρχε αυτο το forum θα ειχαμε ολοι πολλα σκοταδια. :thxx: Δεν εχω καταφερει ακομα να βγαλω ακρη, αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα. Το θεμα ειναι οτι ολοι εμεις μεσα απο ενα απροσωπο μεσο παρεχουμε οενας στον αλλο την στηριξη και την βοηθεια που θα επρεπε να μας παρειχαν αλλοι...
Δευτερα θα ανεβω πανω και λογικα θα εχω και νεα να σας πω...
Αυτο που καταλαβα ειναι οτι το πρωτο μερος ειναι σταθερο και ειναι ημερομηνια. Δηλ. 20081125 απο κει και μετα ξεκιναει το ανακατεμα. Εχει κανεις απο εσας αντι για 11 το 12 μετα το 2008;
Θα συνεχισω και αυριο τους συνδυασμους. Ελπιζω να ειμαι πιο τυχερη... :Santa:
LORD OF THE SINS
Άβαταρ μέλους
diastyl

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό butterfly » 28 Δεκ 2008, 06:37

diastyl έγραψε:Παιδια θελω να σας ευχαριστησω ολους παρα πολυ. Ειλικρινα βοηθατε παρα πολυ και χωρις πλακα τωρα αν δεν υπηρχε αυτο το forum θα ειχαμε ολοι πολλα σκοταδια. :thxx: Δεν εχω καταφερει ακομα να βγαλω ακρη, αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα. Το θεμα ειναι οτι ολοι εμεις μεσα απο ενα απροσωπο μεσο παρεχουμε οενας στον αλλο την στηριξη και την βοηθεια που θα επρεπε να μας παρειχαν αλλοι...

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!! :merci:
Αυτός ακριβώς είναι ο σκοπός μας!!! Να βοηθάμε και να βοηθηθούμε όλοι..
Καλές γιορτές και χαρούμενος ο νέος χρόνος!!! :HNY: :snowball: :snowball:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
butterfly
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mpourmpoulithrini » 28 Δεκ 2008, 14:45

Κι εγώ με τη σειρά μου θέλω να πω ένα μεγάαααααααααλο ευχαριστώ γιατί ειλικρινά είστε πολύ μεγάλη βοήθεια!! Δεν τολμάω να φανταστώ τι θα γινόταν αν έπρεπε να αντιμετωπίσω μόνη μου το χάος του συστήματος έχοντας ως μόνη λύση να μυρίζω τα νύχια μου!! :funny: :funny: :funny: keep up the good work!!! :peace2: :peace2: και πάλι ευχαριστώωωωωω και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!! :thanks: :thanks: :thanks: :Santa: :treelights: :snowball: (άντε να δούμε και καμιά άσπρη μέρα!! :jaugh: :jaugh: ) :snowball:
Άβαταρ μέλους
mpourmpoulithrini

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Τμήματος Ψυχολογίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες