filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Epic Metal for ever...!!!!For honour and glory

Περάστε ευχάριστα και δημιουργικά την ελεύθερή σας ώρα και γνωρίστε νέους φίλους.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Re: Epic Metal for ever...!!!!For honour and glory

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό RAMBO » 14 Μαρ 2011, 08:29

..
Τελευταία επεξεργασία από RAMBO και 04 Νοέμ 2015, 18:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
RAMBO

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό crocodilino » 16 Μαρ 2011, 02:02

Παρακαλώ πολύ να λείπουν τα οποιαδήποτε σεξιστικά σχόλια.

Χαλιναγωγήστε τον ανυπότακτο ανδρισμό σας ώστε να μην προσβάλλετε άτομα ή/και καταστάσεις.
Άλλωστε η προσβολή του ατόμου αντιτίθεται και στους κανονισμούς του φόρουμ.

Οπότε Ράμπο σε παρακαλώ να σεβαστείς τους κανονισμούς του φόρουμ!
EDUCATION IS THE MOST POWERFUL WEAPON WHICH YOU CAN USE TO CHANGE THE WORLD [Don´t let them steal your Brain!]
Άβαταρ μέλους
crocodilino
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Γλωσσολογικό!
Ευχαριστώ: 30

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό RAMBO » 16 Μαρ 2011, 07:48

...
Τελευταία επεξεργασία από RAMBO και 04 Νοέμ 2015, 18:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
RAMBO

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό thaliaTh » 16 Μαρ 2011, 23:15

Ράμπο μου συγγνώμη που επεμβαίνω,αλλά για μενα η λεξη "φούληδες" μου φαινεται ακρως σεξιστικη..για να μην αναφερθω σε προηγουμενα σχετικα σου σχολια...και τελος παντων θες να εισαι μελος του φορουμ???σεβασου τους κανονες...αν θες υπαρχουν χιλιαδες ιστοσελιδες για να μοιραστεις τα αστειακια σου,ειμαστε ενα φορουμ με τοσα ατομα αν δεν υπακουμε τους κανονες και προσβαλουμε ο ενας τον αλλον θα γινει χαος... :peace2: :peace2: :peace2:
«Garde tes songes:Les sages n'en ont pas d'aussi beaux que les fous!»
La voix-Charles Baudelaire
Άβαταρ μέλους
thaliaTh
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Ευχαριστώ: 7

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό RAMBO » 17 Μαρ 2011, 08:19

...
Τελευταία επεξεργασία από RAMBO και 04 Νοέμ 2015, 18:50, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
RAMBO

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό bekatsofonias » 17 Μαρ 2011, 13:07

έι γιαννάκη ράμπο, αν είσαι τόσο αντισυμβατκός και ''αληθινός'' όσο νομίζεις γιατί δε χρησιμοποιείς τις πραγματικές λέξεις που θέλεις. Ακούς εκεί φούληδες? Κατηγορείς άλλους για δηθενιά, ξενέρα και υποκρισία. Έλα λοιπόν πες τα όπως πραγματικά πιστεύεις. Πόύστηδες, κίναιδοι, ανωμαλιάρηδες κτλ(αυτά δε σκέφτεσαι?-μάλλον πηγαίνουν κόντρα στο ηρωικό σου ιδεώδες), μη ντρέπεσαι, πες τα έξω από τα δόντια, πήγαινε κόντρα στη δηθενιά ενάντια στην οποία καταφέρεσαι!
ΔΙκαιώμα σου βέβαια να λέμε και την αλήθεια να πιστεύεις ότι θέλεις για το καθένα, αλοίμονο κιόλας. Οσον αφορά τους κανόνες ούτε εγώ τρελαίνομαι με πολλούς από αυτούς αλλά τους έχω δεχθεί, όπως μου ζητήθηκε προκειμένου να λάβω μέρος στο φόρουμ. Αν ποτέ κρίνω κάποιον άδικο θα το πω.

άσχετο αλλά να σημειώσω επίσης πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους βίρτζιν στιλ, το αντίθετο :peace:
Λες: Πολύ καιρό αγωνίστηκες. Δεν μπορείς άλλο πια ν’ αγωνιστείς. Άκου λοιπόν: Είτε φταις είτε όχι: Σαν δε μπορείς άλλο να παλέψεις, θα πεθάνεις...
....Οι εχθροί μας περιμένουν να κουραστούμε
Όταν ο αγώνας είναι στην πιο σκληρή καμπή του.
Οι αγωνιστές έχουν την πιο μεγάλη κούραση.
Οι κουρασμένοι, χάνουν τη μάχη
Μπ. Μπρεχτ
Άβαταρ μέλους
bekatsofonias

Σχολή/Τμήμα: ιστορικό/(αρχαιολογικό)
Ευχαριστώ: 6

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Andy87 » 18 Μαρ 2011, 01:19

Ρε παιδία πάτε καλά?Τι σεξιστικά σχόλια και βλακίες?
Ο άνθρωπος είχε την αποψή του και την εξέφρασε μια χαρά και λογικά.
Η΄ δεν ξέρετε "εσείς του κόσμου οι γυρισμένοι" ότι η μουσική και κάθε άλλη ευγενής τέχνη εκφράζει τον χαρακτήρα και την προσωπικότητα του δημιουργού. Άρα αν ο δημιουργός είναι @@@@ θα βγεί και στην μουσική του αυτό αργά η΄γρήγορα, ξεκάθαρα η΄λιγότερο ξεκάθαρα...
Το τόπικ έχει να κάνει με το epic metal γιατί κολλήσατε τον χατζιδάκη? Δεν είναι λογικό ο Rambo μετά να μιλάει για "ρουλιδες"?

Εγώ πάντως ένα έχω να πω κ ας χάσω το δίκιο μου:

EPIC METAL ΡΕ @@@@@@:dfg:
Τελευταία επεξεργασία από crocodilino και 18 Μαρ 2011, 08:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: αφαίρεση υβριστικών λέξεων
Where am I?
Άβαταρ μέλους
Andy87

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 18 Μαρ 2011, 01:49

Η μόνη διαφορά μου με τον RAMBO είναι στον τρόπο με τον οποίο αξιολογεί τη μουσική του Χατζηδάκη. Και την οποία αξιολόγηση εάν την γενικεύσουμε, έμενα προσωπικά, μου βγάζει ένα ρατσισμό.
Είσαι ομοφυλόφιλος;; Αν ναι, η μουσική σου είναι για τα μπάζα.
Αυτό το σκεπτικό και αυτή η λογική εμένα δεν με βρίσκει σύμφωνη.
Γιατί με τον ίδιο τρόπο θα μπορούσα να πω κι εγώ, δεν μου αρέσει η metal μουσική επειδή οι περισσότεροι από τους μουσικούς της χαπακώνονται ή κάνουν χρήση ναρκωτικών ουσιών κ.α.
Spoiler:
Επειδή μετά από αυτό που πέταξα πιστεύω πως θα πάρω και το ανάλογο βρισίδι και για να μην χαλάσουμε την ενότητα αυτή, θα παρακαλούσα οι βρισιές να μου σταλούν μέσω πμ. :tease:

Όμως, αυτό δεν θα ήταν λογικά ορθό.
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Andy87 » 18 Μαρ 2011, 02:05

Κοίτα να δείς, να ξεκαθαρίσουμε πρώτα ότι δεν είμαι αντιπρόσωπος κανενός, ούτε ξέρω τι εννοούσε ο Rambo η' τι ήθελε να πει. Από την άλλη, διαβάζοντας την συζήτηση δεν κατάλαβα να έλεγε ότι η μουσική των ομοφυλοφίλων είναι για τα μπάζα απλά ότι ο δημιουργός βγάζει στην τέχνη του ότι έχει.
Μπορεί να είναι ο εξυπνότερος άνθρωπός, ο πιο καλαίσθητός, ο πιο ταλαντάχος και να βγαίνει αυτό στην μουσική του όπως και το αν είναι gay θα βγει από το δημιουργημά του. Δεν καταλαβαίνω πώς μπορεί να διαφωνεί κανείς με αυτό...

Το αν είναι μπάζα η΄όχι αυτό είναι υποκειμενικό και εδώ με συγχωρείς ο καθένας μπορεί να λέει όοο,τι θέλει χωρίς να είναι σεξιστικό.

Τέλός, κάθε σπουδαίος καλλιτέχνης έχει διαστροφές-ποσά μάλλον ανάλογα-, αυτό είναι μια γενική παραδοχή. Εγώ μπορεί να εκφράζομαι μέσα από έναν εγκληματία, σαντανιστή, "ψυχάκια" και ο άλλος από έναν gay. Το δέχομαι αυτό, αλλά μην βάζουμε κατηγορίες και είδη μουσικής στο απυρόβλητο ως κάτι απο μόνο του ποιοτικό και μη κρινόμενο.

υ.γ. Γιατί να σε βρίσω, ενα "@@@@" είπα πριν, ξέρεις, το γνωστο θηλυκό όργανο αναπαραγωγής...Για το "ρε" πρεπει να το παραδεχτώ ήταν λάθος οπότε:

EPIC METAL @@@@!!!! :dfg:
Τελευταία επεξεργασία από crocodilino και 18 Μαρ 2011, 08:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Ομοίως με ανωτέρω
Where am I?
Άβαταρ μέλους
Andy87

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό bekatsofonias » 18 Μαρ 2011, 02:12

Τέλός, κάθε σπουδαίος καλλιτέχνης έχει διαστροφές-ποσά μάλλον ανάλογα-, αυτό είναι μια γενική παραδοχή. Εγώ μπορεί να εκφράζομαι μέσα από έναν εγκληματία, σαντανιστή, "ψυχάκια" και ο άλλος από έναν gay. Το δέχομαι αυτό, αλλά μην βάζουμε κατηγορίες και είδη μουσικής στο απυρόβλητο ως κάτι απο μόνο του ποιοτικό και μη κρινόμενο.

δηλαδή βάζεις στην ίδια ζυγαριά εγκληματική φύση, ψυχάκηδες κτλ με το γεγονός αν κάποιος είναι ομοφυλόφιλος???
επίσης σύμφωνα με τη λογική σου το τελευταίο είναι διαστροφή
Λες: Πολύ καιρό αγωνίστηκες. Δεν μπορείς άλλο πια ν’ αγωνιστείς. Άκου λοιπόν: Είτε φταις είτε όχι: Σαν δε μπορείς άλλο να παλέψεις, θα πεθάνεις...
....Οι εχθροί μας περιμένουν να κουραστούμε
Όταν ο αγώνας είναι στην πιο σκληρή καμπή του.
Οι αγωνιστές έχουν την πιο μεγάλη κούραση.
Οι κουρασμένοι, χάνουν τη μάχη
Μπ. Μπρεχτ
Άβαταρ μέλους
bekatsofonias

Σχολή/Τμήμα: ιστορικό/(αρχαιολογικό)
Ευχαριστώ: 6

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 18 Μαρ 2011, 02:17

Κοίτα να έλεγε ο RAMBO (αν και δεν είναι σωστό να μιλάμε για εκείνον μιας και δεν είναι παρόν) ότι δεν του αρέσει η μουσική του Χατζηδάκη επειδή δεν ταιριάζει με τα μουσικά του γούστα ή επειδή μπορεί γενικότερα να μην του αρέσει ως ΣΥΝΘΕΤΗΣ, να πω εντάξει.
Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί συνδέει τη μουσική του με τις σεξουαλικές του προτιμήσεις.
ΟΚ! Θα μου πεις ότι "Τα παιδιά του Πειραιά" ίσως να εκφράζουν τις σεξουαλικές προτιμήσεις του δημιουργού, αλλά εμένα προσωπικά αυτό δεν μ' ενδιαφέρει. Εμένα μου αρέσει το τραγούδι σαν μουσική και οι στίχοι του.
Από κει και πέρα καταλαβαίνω να μου πεις ότι ξέρεις κάτι δεν μου αρέσει το συγκεκριμένο τραγούδι επειδή το θεωρώ χαζοτράγουδο ή επειδή θεωρώ ότι ο Χατζηδάκης είναι χάλια ως συνθέτης.
Αλλά, μη μου συνδέεις την "αταλαντοσύνη" του Χατζηδάκη με την ομοφυλοφιλία.
Δε νομίζω πως έχει καμία σχέση. :peace2:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Andy87 » 18 Μαρ 2011, 02:23

bekatsofonias έγραψε:

δηλαδή βάζεις στην ίδια ζυγαριά εγκληματική φύση, ψυχάκηδες κτλ με το γεγονός αν κάποιος είναι ομοφυλόφιλος???
επίσης σύμφωνα με τη λογική σου το τελευταίο είναι διαστροφή

Ακριβώς! Κατάλαβες αυτό που έγραψα..
Όμως εδώ υπάρχει ένα θέμα...
Δεν μπορούμε να το συζητήσουμε εδώ, σε αυτή την ενότητα αν είναι διαστροφή ή όχι.
Θα μου πείς βέβαια με το δίκιο σου, αν δεν θες να το συζητήσουμε εδώ γιατί το γράφεις?
Μα για να δώσω το επιχείρημα της σύνδεσης μουσική-διαστροφή, το αν είναι ο gayσμος διαστροφή πάει στα επιμέρους κ δεν μπορεί να αναλυθεί εδώ, θα ήταν τελείως :off topic:

Ευχαρίστως να το συζητήσουμε σε καινούρια ενότητα η' με πμ η' με οποιονδήποτε άλλο τρόπο θες.
Πάντως για να το κλείσω αυτό,ο εγκληματίας- ο σαντανιστής- ο "ψυχάκιας" διαφέρουν ποιοτικά με τον gay. Και με αυτό εννοώ ότι η ομοφυλοφιλία είναι διαστροφή με την ουσιαστική σημασία της λέξης...
Where am I?
Άβαταρ μέλους
Andy87

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ange91 » 18 Μαρ 2011, 02:28

Spoiler:
η ομοφυλοφιλια, φιλτατε :sick: επαψε να ειναι στον καταλογο εμ τις διαστροφες εδω κ παααρα πολλα χρονια, απο τοτε που αρχισε να προχωρα η επιστημη κ να κατανοουμε τη φυση διαφορων αποκλισεων. :cool:
:tease: δεν συνεχιζω, γιατι καραδοκει κ ο ντουμ, ασε που ετσι κ αλλιως φαινεται πως ειναι χαμενος κοπος. :peace:
θασε παρακαλουσα μονο να μη μιλας με ορους που δεν γνωριζεις τι ακριβως σημαινουν. :lola:
:confused: κ τους υπολοιπους θα τους παρακαλουσα να παψουν να ασχολουνται.
Μερικές φορές αισθάνομαι οτί η εξυπνάδα μου επισκιάζει την ομορφιά μου...

*Αναζήτηση Συντονιστή για το τμήμα Φ.Π.Ψ.*
Άβαταρ μέλους
ange91
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλοσοφικη: προγραμμα ψυχολογιας
Ευχαριστώ: 33

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Andy87 » 18 Μαρ 2011, 02:34

maritsa έγραψε:Κοίτα να έλεγε ο RAMBO (αν και δεν είναι σωστό να μιλάμε για εκείνον μιας και δεν είναι παρόν) ότι δεν του αρέσει η μουσική του Χατζηδάκη επειδή δεν ταιριάζει με τα μουσικά του γούστα ή επειδή μπορεί γενικότερα να μην του αρέσει ως ΣΥΝΘΕΤΗΣ, να πω εντάξει.
Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί συνδέει τη μουσική του με τις σεξουαλικές του προτιμήσεις.
ΟΚ! Θα μου πεις ότι "Τα παιδιά του Πειραιά" ίσως να εκφράζουν τις σεξουαλικές προτιμήσεις του δημιουργού, αλλά εμένα προσωπικά αυτό δεν μ' ενδιαφέρει. Εμένα μου αρέσει το τραγούδι σαν μουσική και οι στίχοι του.
Από κει και πέρα καταλαβαίνω να μου πεις ότι ξέρεις κάτι δεν μου αρέσει το συγκεκριμένο τραγούδι επειδή το θεωρώ χαζοτράγουδο ή επειδή θεωρώ ότι ο Χατζηδάκης είναι χάλια ως συνθέτης.
Αλλά, μη μου συνδέεις την "αταλαντοσύνη" του Χατζηδάκη με την ομοφυλοφιλία.
Δε νομίζω πως έχει καμία σχέση. :peace2:

Όπα, αυτό που ανέφερες για το πώ αντιλαμβάνεσαι εσύ την μουσική του είναι ίσως το σημαντικότερο σημείο και ξέρεις γιατί?
Γιατί ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΆΖΕΙ!
Δεν μπορούμε να στηριχθούμε στο πώς αντιλαμβάνεται ο καθένας την μουσική που ακούει η' δεν ακούει.Απλά το δεχόμαστε!
Έτσι λοιπόν απλά και εύκολα Εγώ- κ με κάθε επιφύλαξη και ο RAMBO όπως πάλι Εγώ αντιλαμβάνομαι- θεωρώ την ΜΟΥΣΙΚΉ του χατζιδάκι(κ τον ομοίων του) θόρυβο για τα αυτιά, από τις μεγαλύτερες μαλακίες που μπορεί να ακόυσει κάποιος και καθαρά εμφανη οι "σεξιστικές" κ προσβλητικές αναφορές-πρόσεξε- εναντίον των straight.
Εσύ από την άλλη, γουστάρεις την μουσική του, σου αρέσει και ταξιδεύεις με αυτήν. Ωραία?Το λήξαμε?

-Το ταλέντο κρίνεται από πολλά πράγματα, για μένα μπαίνει μέσα κ η ομοφυλοφιλία ως αρνητικό ειδικά όταν βγαίνει στο δημιούργημα..Αλλά μην τρελενόμαστε παιδιά, όταν μιλάμε για μουσική όλα είναι υποκειμενικά και ο καθένας μπορεί να έχει όσο απόλυτη θέση θέλει...
Where am I?
Άβαταρ μέλους
Andy87

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Andy87 » 18 Μαρ 2011, 02:40

ange91 έγραψε:
Spoiler:
η ομοφυλοφιλια, φιλτατε :sick: επαψε να ειναι στον καταλογο εμ τις διαστροφες εδω κ παααρα πολλα χρονια, απο τοτε που αρχισε να προχωρα η επιστημη κ να κατανοουμε τη φυση διαφορων αποκλισεων. :cool:
:tease: δεν συνεχιζω, γιατι καραδοκει κ ο ντουμ, ασε που ετσι κ αλλιως φαινεται πως ειναι χαμενος κοπος. :peace:
θασε παρακαλουσα μονο να μη μιλας με ορους που δεν γνωριζεις τι ακριβως σημαινουν. :lola:
:confused: κ τους υπολοιπους θα τους παρακαλουσα να παψουν να ασχολουνται.

Ψυχολογία τέλειωσα φίλε, ξέρω ότι δεν θεωρείται διαστροφή στο DSM. Όμως επιτρεψέ μου να γνωρίζω ότι υπάρχουν πολλές αμφιβολίες κ έριδες στην επιστημονική κοινότητα για τις ασθένειες που έχουν καταχωρηθεί η΄έχουν αφαιρεθεί από τους επίσημους καταλόγους.

Όσο για το "να μην ασχολούνται μαζί μου", το ξέρεις ότι αυτό είναι φασιστικό έτσι?
Where am I?
Άβαταρ μέλους
Andy87

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό crocodilino » 18 Μαρ 2011, 08:58

Αντυ μπορεί να χρησιμοποίησες λέξη που αναφέρεται στο απόλυτα φυσιολογικό γυναικείο όργανο, όμως η αφαίρεσή της δεν είναι θέμα ταμπού αλλά θέμα βρισιάς, καθότι χρησιμοποιείται υβριστικά από σχεδόν όποια μεριά και να το δεις.

Σας παρακαλώ πολύ μην βγαίνετε άλλο εκτός θέματος.
Μεταφερθείτε στις γενικές! :up: :up: :up:
EDUCATION IS THE MOST POWERFUL WEAPON WHICH YOU CAN USE TO CHANGE THE WORLD [Don´t let them steal your Brain!]
Άβαταρ μέλους
crocodilino
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nikikall » 18 Μαρ 2011, 09:27

:oops: θα εβγαινα :off topic:
Άβαταρ μέλους
nikikall

Σχολή/Τμήμα: Ιστορικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Andy87 » 18 Μαρ 2011, 11:34

crocodilino έγραψε:Αντυ μπορεί να χρησιμοποίησες λέξη που αναφέρεται στο απόλυτα φυσιολογικό γυναικείο όργανο, όμως η αφαίρεσή της δεν είναι θέμα ταμπού αλλά θέμα βρισιάς, καθότι χρησιμοποιείται υβριστικά από σχεδόν όποια μεριά και να το δεις.

Σας παρακαλώ πολύ μην βγαίνετε άλλο εκτός θέματος.
Μεταφερθείτε στις γενικές! :up: :up: :up:

Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες!
Είναι πράγματι προσβλητική βρισία το @@@@ ...

Ενώ βέβαια το αρχ@δι@ στην υπογραφή σου είναι πιο κομψό, πιο εύηχο και φυσικά δεν είναι βρισιά καθώς όλοι το χρησιμοποιουν κυριολεκτικά και ποτέ προσβλητικά...
Αν δλδ, πω:
EPIC METAL ΡΕ ΑΡΧ@ΔΙ@!!!!

Είναι οκ έτσι?
(η απάντηση μου αυτή δεν είναι off topic καθώς ξεκάθαρα αναφέρομαι στο epic metal :peace2: για τα άλλα συμφωνώ -κ το γράφω αν προσέξεις κ πιο πριν- ότι πέφτουμε πολύ έξω..)
Where am I?
Άβαταρ μέλους
Andy87

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό crocodilino » 18 Μαρ 2011, 19:55

Απαντώ σε αυτήν την τελευταία σου παρατήρηση και παρακαλώ αν υπάρχει άλλο παράπονο να δημοσιευτεί στο θέμα των παραπόνων, για να μην γεμίζουμε άλλο το θέμα με δημοσιεύσεις άσχετες.

Στην υπογρφή μου η λέξη χρησιμοποιείται κυριολεκτικά, αναφερόμενη στα ανδρικά γεννητικά όργανα.
Εσύ και τα γυναικεία και τα αντρικά όργανα τα χρησιμοποιείς μεταφορικά παραπέμποντας σε προσβολή ή/και βρισιά.

Σας παρακαλώ πολύ ξανά όποιος έχει οποιοδήποτε πρόβλημα ή παράπονο να δημοσιεύσει στο αντίστοιχο θέμα.
Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
crocodilino
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες