filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

Ερωτηματολόγια

Περάστε ευχάριστα και δημιουργικά την ελεύθερή σας ώρα και γνωρίστε νέους φίλους.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 23 Φεβ 2010, 17:37

μεταφερω εδω τις ερωτησεις, γιατι στα ασχετα θα θαφτει και δεν θα απαντησουν αρκετοι.

konstantinak24i έγραψε:Πολυαγαπημένα μου πουλάκια θέλω μια χάρη.Λοιπόν,ο κολλητός μου σπουδάζει ψυχολογία στη Θεσσαλονική και ετοιμάζει τη πτυχιακή του με θέμα άγχος και δυσκολίες κατα τη φοιτητική ζωή.Μου ζήτησε λοιπόν να σας θέσω το τα εξής ερωτήματα έτσι ωστε να βοηθήσετε.Λοιπόν 1)πιστεύετε πως απο τότε που περάσατε στο πανεπιστημιο έχετε περισσότερο ή λιγότερο άγχος?2)Αν έχετε άγχος σας εκδηλώνονται ψυχοσωματικά συμπτώματα?πχ ζαλάδα,τάσεις λιποθυμίας,ανακατωσούρα,ταχυκαρδία κ.τ.λ.π.?και αν ναι ποια απο αυτά τα συμπτώματα?3)Έχετε πάθει ποτέ κρίση πανικού ή αγοραφοβία?αν ναι πως το αντιμετωπίσατε?4)Πιστεύετε πως η σχολή που περάσατε ανταποκρίνεται των προσδοκιών σας?5)Εχετε επισκευτεί ποτε ψυχολόγο?6)Έχετε παρέες στη σχολή σας?και αν είναι έχουν κρατήσει στο χρόνο ή ηταν εφήμερες?Αυτα τα ολίγα..

Λοιπόν και για να κάνω εγω την αρχή καθότι κακό δεν είναι να λέμε τι μας έχει συμβει ας απαντησω πρώτη
1)ΝΑι εχω περισσοτερο άγχος κυρίως ως προς το θέμα του να πάρω το πτυχίο μου
2)Ναι με ζαλαδες κυρίως
3)Ναι παλαιότερα και απλά συνέχισα να προχωρω στη ζωή μου.Δεν το έβαλα κάτω και απο εκεί που έκλαιγα τη μοίρα μου μια μέρα αποφάσισα να μην με νοιάζει τίποτα.Δυστυχώς ήμουν ιδιαιτερα ευαισθητη τωρα έχω γίνει πιο γουρουνάκι :jaugh: :jaugh:
4)Ναι,ισως και κάτι παραπάνω
5)Οχι,αν και δεν ειναι κατι κακό,απλα δεν χρειάστηκε ποτε
6)Μονο με 2,3 ατομα οι υπόλοιπες ήταν εφήμερες,δυστυχώς σε κάποια πράγματα επικρατεί ακόμη η έννοια της κλίκας.

Υ.ΓΙσως αργότερα το κάνει και σε ηλεκτρονική μορφή,απλα έχει καθηγητή που του ζήτησε να κάνει κάτι σαν γκάλοπ χωρίς pc :confused: :confused: Ελεος δλδ που ζει ο mister..

Πινοκιο έγραψε:Ας απαντησω κι εγω τοτε!

1.λιγοτερο αγχος σαφως!
2.-
3.εχω παθει κριση πανικου,οχι ομως λογω αγχους,λογω σχολης κλπ.Δεν ξερω πως το αντιμετωπισα,απλα ηρεμησα. :P
4.Φυσικα και ανταποκρινεται,ειμαι πολυ χαρουμενη με τη σχολη μου
5.ναι
6.οσες αξιζα,κρατησαν,οσες ηταν σκαρτες χαθηκαν.

νανα έγραψε:1)λιγοτερο αγχος

2)συνηθως δεν εχω ψυχοσωματικα

3)οχι δεν εχω παθει

4)ανταποκρινεται ως προς το γνωστικο αντικειμενο,αλλα ως προς τα υπολοιπα(οργανωση,λειτουργια,προγραμμα σπουδων) απογοητευτηκα πληρως

5)οχι

6)ναι,κατα τη διαρκεια των σπουδων κρατανε,στη συνεχεια δεν μπορω να ειμαι σιγουρη...

pyxlax έγραψε:1)μαλλον λιγοτερο
2)-
3)μαλλον οχι
4)μμμ αρκετουτσικα :tease:
5)οχι
6)ελαχιστες :peace:

καλησπεραααα

Cretenl έγραψε:Ας απαντήσω κι εγώ στς ερωτήσεις:
1) Ελάχιστο άγχος, απ' όταν ήρθα εδώ έχω γίνει τελείως αναίσθητος
2) -
3) Όχι, ποτέ
4) Ναι, δεν το μετάνιωσα στιγμή που την διάλεξα
5) Όχι
6) Οι περισσότερες έχουν κρατήσει και είμαι πολύ χαρούμενος γι' αυτό :peace2:

Καλησπέρα σε όλους, btw.

dr.strangelove έγραψε:1. δεν εχω σχεδον καθολου αγχος. πολυ σπανια
2. --
3. οχι
4. ναι, ηθελα πολυ να μπω και δεν το μετανιωσα που μπηκα
5. οχι
6. λιγες εχουν κρατησει, οι πιο πολλες ηταν εφημερες

αυτα...λιγο βαρετα ε? :tease:

καλη επιτυχια στον κολλητο σου και καλο πτυχιο :up:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Σίβυλλα » 23 Φεβ 2010, 17:49

α) ναι, είμαι εκ φύσεως αγχωτική
β)ναι, με πιανουν ζαλάδες, ατονία και νευροπονοι :sadbye:
γ)οχι
δ)το αντικείμενο μου αρέσει πολύ αλλά το κτιριο το θεωρώ απαραδεκτο όπως και τη συμπεριφορά ορισμένων καθηγητών.Υπάρχουν βεβαια και εξαιρέσεις.
ε)οχι
στ)ναι αλλά τις θεωρώ παρέες για βολτα καφεδες κτλ, όχι φίλους πραγματικούς.Βεβαια, αυτες οι παρεες τις σχολής δεν έχουν δοκιμαστει ακόμα οποτε μπορεί στο μέλλον να με εκλπήξουν ευχάριστα ή και δυσάρεστα
Άβαταρ μέλους
Σίβυλλα

Σχολή/Τμήμα: φιλολογικό
Ευχαριστώ: 10

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Αλέξης-en99 » 23 Φεβ 2010, 18:06

1)Στην αρχή ναι, μετά όμως συνήθισα. Το άγχος πάντως δεν ήταν για τα μαθήματα, αλλά για το "μέτα".

2) Αν η αϋπνοία υπάγεται στο "κ.τ.λ.π." τότε ναι. Και εννοώ και δυσκολία στο να με πάρει ο ύπνος όσο και τάση να ξυπνάω πρόωρα.

3) Όχι, μακριά από μας!

4) Όχι, αλλά ήταν μέχρι να προσγειωθω στην εργασιακή πραγματικότητα. Όταν δηλαδή κατάλαβα ότι και στο Χάρβαρντ να φοιτούσα...

5) Ναι, αλλά ήταν τυπική διαδικασία για μια δουλειά.

6) Όχι και ναι αντίστοιχα.
They say the sea is cold, but the sea contains
the hottest blood of all...
(Whales Weep Not! by D.H. Lawrence)
Άβαταρ μέλους
Αλέξης-en99
Supporter
Supporter

Σχολή/Τμήμα: Πρώην ΤΑΣ και ΜΝΕΦ h.c.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dwdwnis » 23 Φεβ 2010, 21:07

1. εννοειται,ακομα και οταν δεν πατουσα ποδι στη σχολη(ειχα αποφασισει να την παρατησω)τον ενα μηνα της εξεταστικης ημουν μονιμως στην τσιτα με απιστευτο αγχος
2.νευρωση στομαχου, ειτε ξερναγα κοινως ειτε εκλοεινε το στομαχι και δεν μπορουσα να φαω τπτ για μερες
3.ναι,κριση πανικου,εδω και 3 χρονια εχω μαθει να ζω με αυτο,με οτι και αν σημαινει αυτο.ή μονη αντιμετωπιση που χρησιμοποιω οταν η κατασταση φτανει στο απροχωρητο ειναι τα ηρεμιστικα τα οποια μου τα εχει χορηγησει γιατρος γιαυτο το λογο
4.οχι αν και ειναι πολυ ομορφη σχολη το αντικειμενο της δεν εχει καμμια σχεση με αυτο που μοιαζει να ειναι
5.οχι αν και ο γιατρος που μου γραψε τα ηρεμιστικα μου ειπε να τα συνδιασω με ψυχολογο,δεν ετυχε ομως.
6.οχι(μονο απο το φορουμακι :huglove: )
My brain has two sides...left & right. Left has nothing right, and right has nothing left....
Άβαταρ μέλους
dwdwnis
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό xoulk13 » 24 Φεβ 2010, 00:39

1)λιγότερο σε σχέση με τη σχολή,περισσότερο σε σχέση με πιο σοβαρά πράγματα
2)όχι πάντα,αλλά ναι.ψυχοσωματικά για άγχος σχετικά με σχολική επίδοση είχα πονόκοιλο,αλλά στο σχολείο,όχι στο πανεπιστήμιο
3)κρίση πανικού όχι,αγοραφοβία όχι,αλλά δε νιώθω άνετα ανάμεσα σε πολύ κόσμο (π.χ. σε στενό δρόμο που περνάει κόσμος κατά κύματα),οπότε αλλάζω δρόμο αν νιώσω άβολα
4)Σε κάποια πράγματα ναι,σε κάποια άλλα όχι.Η σχολή με απογοήτευσε (μαθήματα γενικής κλπ),αλλά η κατεύθυνση που πήρα μέσα στη σχολή με ενθουσίασε
5)Ναι,έχω και κατά καιρούς είχα κι άλλες.Η ιστορία δείχνει ότι είναι εφήμερες
Παρακαλώ ενημερώνετέ με για τυχόν ορθογραφικά λάθη στις δημοσιεύσεις μου.Ευχαριστώ!

ΚΥΜΑΤΟΔΗΓΟΙ = η ποδοσφαιρική πραγμάτωση της επικούρειας φιλοσοφίας

Όσο γρήγορα κι αν τρέχεις, δεν μπορείς να ξεφύγεις από τον εαυτό σου.
Άβαταρ μέλους
xoulk13

Ευχαριστώ: 4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Fayl » 24 Φεβ 2010, 10:14

1)έχω περισσότερο αχγος
2)ταχυκαρδία και δυσκολία στην αναπνοή. Α!και στομαχόπονος
3)ποτέ
4)Σε γενικές γραμμές ναι
5)όχι
6)Έχω δύο φίλες από τη σχολή με τρις οποίες πιστεύω ότι θα κρατήσουμε επαφή και αργότερα.
N'écris pas - Je te crains; j'ai peur de ma mémoire;
Elle a gardé ta voix qui m'appelle souvent
Ne montre pas l'eau vive à qui ne peut la boire
Une chère écriture est un portrait vivant
N'écris pas !
Άβαταρ μέλους
Fayl

Σχολή/Τμήμα: Γαλλικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό crocodilino » 24 Φεβ 2010, 10:15

1. Ναι έχω πολύ περισσότερο άγχος... Μάλλον τα παίρνω όλα πολύ σοβαρά(πολύ τοις μετρητοίς)
2. Ναι! Από πονοκέφαλο, δύσπνοια κλπ μέχρι πυρετό!!! Και στο νοσοκομείο έχω καταλήξει! :tease:
3. Κρίση πανικού... Αλλά όχι σε σχέση με τη σχολή! Και κρίσεις άγχους... όπου πήγα στο γιατρό και το διαπίστωσε! Προσπαθώ να μένω ήρεμη.. δεν έχω πάντα τα επιθυμητά αποτελέσματα!
4. Κάθε φορά που το παίρνω απόφαση, τελικά το μετανιώνω... με φοβίζει λιγάκι, αλλά θα'θελα να πάω κάποια στιγμή.
5. Αν εξαιρέσουμε τώρα την παρέα των συμφορουμακίων, μέχρις στιγμής όλες οι παρέες ήταν εφήμερες...
EDUCATION IS THE MOST POWERFUL WEAPON WHICH YOU CAN USE TO CHANGE THE WORLD [Don´t let them steal your Brain!]
Άβαταρ μέλους
crocodilino
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Γλωσσολογικό!
Ευχαριστώ: 30

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό catwoman » 24 Φεβ 2010, 11:00

1.εχω περισσσοτερο αγχος και φανηκε πιο εντονα στην τελευταια μου εξεταστικη
2.ναι!!αγχος,ζαλαδες και απιστευτες δυσπνοιες ..
3.κρισεις πανικου ναι απο τοτε που μπηκα στη σχολη 2-3 φορες!!ξαπλωνω και παιρνψ βαθιες ανασες
4.δεν χρειατηκε ποτε..αλλα αν χρειαζοταν σιγουρα θα πηγαινα...
5.εφημερες παρεες...απο τοτε που μετακομισα στα 16 μου!!λες και δεν υπαρχουν δυνατες φιλιες..
agapw ton lazaro kai eimai kala
Άβαταρ μέλους
catwoman

Έρευνα σε εκπαιδευτικούς Α'& Β'-βάθμιας εκπαίδευσης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό respons » 21 Ιούλ 2010, 12:12

Καλησπέρα σε όλους,

Σας προωθώ μήνυμα για μια έρευνα σε εκπαιδευτικούς σχετικά την Επίδραση που ασκεί ο διευθυντής του σχολείου στο εργασιακό κλίμα και τις διαπροσωπικές σχέσεις μεταξύ των εκπαιδευτικών.

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Ονομάζομαι Τσιγγενοπούλου Μαριάνα και είμαι φοιτήτρια του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών "Οργάνωση και Διοίκηση της Εκπαίδευσης" του Παιδ/κού Τμήματος του Παν/μίου Θεσσαλίας.

Θα σας παρακαλούσα να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο που συνέταξα στα πλαίσια της μεταπτυχιακής μου εργασίας η οποία έχει ως στόχο να διερευνήσει την "Επίδραση που ασκεί ο διευθυντής του σχολείου στο εργασιακό κλίμα και τις διαπροσωπικές σχέσεις μεταξύ των εκπαιδευτικών".

Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο, διαρκεί 7 λεπτά και τα δεδομένα που θα προκύψουν δεν πρόκειται να χρησιμοποιηθούν σε καμία άλλη επεξεργασία πέραν της συγκεκριμένης έρευνας.

Παρακαλώ πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο για να μεταβείτε στο ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο της έρευνας: http://research.respons.gr/index.php?sid=68981&?lang=el

Σας ευχαριστώ,

Μαριάνα Τσιγγενοπούλου,
mariana.tsig@yahoo.gr

ΥΓ: Θα με βοηθούσατε πραγματικά αν προωθήσετε τον παραπάνω σύνδεσμο και σε άλλους εκπαιδευτικούς που γνωρίζετε.
Άβαταρ μέλους
respons

EΡΕΥΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό do-diesi » 07 Δεκ 2010, 20:03

Kαλσπέρα ,

αν σας ενδιαφέρει να συμμετάσχετε σε μια έρευνα του Παντείου για την οικονομική κρίση στην Ελλάδα

ιδού -> http://eekpsy.gr/limesurvey/index.php?sid=17547&lang=el
Άβαταρ μέλους
do-diesi

Re: Ερωτηματολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mania » 15 Φεβ 2011, 17:00

Καλησπερα!!!κανω την πτυχιακη μου σχετικα με την εξουθενωση των φοιτητων!!θα ηταν τελειο αν μπορουσατε να με βοηθησετε και να απαντουσατε στο παρακατω ερωτηματολογιο!θελω γυρω στα 50 ατομα απο φιλοσοφικη αρα αν εχετε λιγο χρονο και ορεξη... :cool: Επισης αν λεγατε στους φιλους-συμφοιτητες ποσο καταπληκτικο ειναι να συμπληρωνεις ερωτηματολογια θα το εκτιμουσα απεριοριστα!!! :lola:
Αν θελετε πειτε μου πως σας φανηκε!!!
http://www.surveymonkey.com/s/D3RG9TF

:big:
ειναι ωραιο να κανεις ονειρα....
κ ας μη βγουν ποτε αληθινα...
Άβαταρ μέλους
mania

Έρευνα για το Ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό tagomago » 11 Απρ 2011, 13:44

Γεια. Λέγομαι Στέφανος Γκόγκόρνας και είμαι φοιτητής στο Πρόγραμμα Ψυχολογίας. Στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας κάνω μια έρευνα με θέμα τον εθισμό στο ίντερνετ.
Αν είστε 18-30 και θέλετε να συμμετάσχετε, μπορείτε να κατεβάσετε τα ερωτηματολόγια της έρευνας εδώ:
http://www.2shared.com/document/gNfzY2tS/_online.html
και να μου τα στείλετε συμπληρωμένα στο:
stefanosgogornas@gmail.com
Είναι τρία ερωτηματολόγια και για να τα συμπληρώσετε θα χρειαστείτε περίπου 30 λεπτά. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Άβαταρ μέλους
tagomago

Ευχαριστώ: 1

Ερωτηματολόγιο για έρευνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ecdek » 26 Σεπ 2011, 12:35

Γεια σας!
Είμαι μεταπτυχιακή φοιτήτρια συμβουλευτικής ψυχολογίας και για τις ανάγκες της διπλωματικής μου εργασίας χρειάζομαι φοιτητές να συμπληρώοσυν ένα ερωτηματολόγιο. Όποιος/α θα ήθελε να το συμπληρώσει μπορεί να το βρει στον παρακάτω σύνδεσμο.

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... E6MQ#gid=0

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Άβαταρ μέλους
ecdek

Έρευνα Διπλωματικής εργασίας(..pleaaaaasee)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Sharah » 06 Οκτ 2011, 08:48

Η έρευνα αυτή αφορά τη διερεύνηση της συμπεριφοράς των Ελλήνων απέναντι στις δωρεές χρημάτων στις φιλανθρωπικές οργανώσεις, διαρκεί 10 λεπτά και τα προσωπικά δεδομένα είναι εμπιστευτικά.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!!! :clapping: :clapping: :clapping:
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... T19FVEE6MQ
Άβαταρ μέλους
Sharah

Συμμετοχή σε έρευνα για πτυχιακή εργασία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Αντιγόνη » 23 Νοέμ 2011, 22:45

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι στο ΦΠΨ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) και κάνω την πτυχιακή μου εργασία με θέμα "Χρήση του Διαδικτύου και Αναζήτηση Ευχαρίστησης". Θα εκτιμούσα πολύ την βοήθειά σας. Όσοι θέλετε να συμμετέχετε ακολουθείστε τον παρακάτω σύνδεσμο. Η έρευνα κλείνει στις 24/12/2012.
Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη.
Υ.Γ. Εάν θέλετε να κάνετε κάποια παρατήρηση πάνω στην έρευνα, στο link θα βρείτε το email μου.
http://kwiksurveys.com?u=piuss
Ας δούμε το ποτήρι μισογεμάτο !!!!Καλό θα μας κάνει...
Άβαταρ μέλους
Αντιγόνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ΑΤΛΑΝΤΙΣ » 21 Δεκ 2011, 15:44

Μία φίλη χρειάζεται την βοήθειά μας για την διπλωματική της εργασία στο master της. Το ερωτηματολόγιο έχει να κάνει με την χρήση των greeklish από μαθητές και φοιτητές. Θα το βρείτε εδώ!!! Δε θα σας πάρει πάνω 5-6 λεπτά να απαντήστε!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :thxx:
"Σβήνοντας ένα κομμάτι από το παρελθόν είναι σαν να σβήνεις και ένα αντίστοιχο κομμάτι από το μέλλον." Γ.Σεφέρης
Άβαταρ μέλους
ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: Φιλοσοφική Σχολή
Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας
Κατεύθυνση Αρχαιολογίας και Ιστορίας της Τέχνης
Ευχαριστώ: 13

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό mzep » 10 Ιαν 2012, 00:57

Μια φίλη κάνει μια έρευνα για την παγκοσμιοποίηση για το διδακτορικό της. Παίρνει περίπου 15 λεπτά, μπορείτε να τη συμπληρώσετε και με σόσεις :lola:
http://gr.mg40.mail.yahoo.com/neo/launch
Άβαταρ μέλους
mzep
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Σχολή/Τμήμα: φιλολογικό
Ευχαριστώ: 76

Βοήθεια στην έρευνά μου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό natkav » 19 Φεβ 2012, 13:54

Γεια σας!
Τελείωσα ψυχολογία στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο και τώρα κάνω την πρώτη έρευνα της διπλωματικής μου!
Χρειάζομαι ακόμα περίπου 12 απαντήσεις, και ήθελα να ζητήσω την βοήθειά σας να την ολοκληρώσω, και να μπορέσω να κάνω την ανάλυση των δεδομένων μου. Ανοίγοντας αυτό το λινκ,

https://tilburgss.qualtrics.com/SE/?SID ... kIMAprPdAg

θα βρεθείτε στην έρευνα. Επίσης, θα βρείτε μια ηλεκτρονική διεύθυνση στην οποία μπορείτε να στείλετε μήνυμα για οποιαδήποτε απορία σχετικά με την έρευνα ή αν θέλετε να μάθετε τα αποτελέσματα!

Σας ευχαριστώ πολύ,
Ναταλία
Άβαταρ μέλους
natkav

Άκόμα μερικούς συμμετέχοντες για να κλείσω την έρευνά μου!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό natkav » 23 Φεβ 2012, 12:40

https://tilburgss.qualtrics.com/SE/?SID ... Vb2iTrM1O4 (είναι το καινούριο λινκ - το προηγούμενο έχει κλείσει)

Αυτό είναι το λινκ της έρευνάς μου για την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου! Έχει να κάνει με την ανάκληση και αντίληψη-ερμηνεία γεγονότων! Θέλω ακόμα περίπου 10 άτομα για να μπορέσω να την κλείσω! Ελπίζω να τελειώνει σήμερα η συμπλήρωση της έρευνας για να ξεκινήσω την ανάλυση των αποτελεσμάτων... Όποιος έχει όρεξη, θα με βοηθούσε πολύ αν την συμπλήρωνε!!!

Σας ευχαριστώ πολύ,
Ναταλία
Άβαταρ μέλους
natkav

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Nathiiii19 » 29 Φεβ 2012, 12:32

ακυρο
Spoiler:
sakuJo έγραψε: εισαι σκουληκαντερα;

seveN έγραψε:εισαι μαγκας/μαγκισσα? :smoke:

sakuJo έγραψε:ειμαι και πολυ μαγκας...ισως να φταιει το μουστακι :lola: