filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

ΨΧ70 || Περιήγηση στη μαθηματική λογική

Εδώ μπορείτε να γράφετε και να ρωτάτε οτιδήποτε αφορά τα μαθήματα του Τμήματος Προγράμματος Ψυχολογίας.

Συντονιστής: Σελήνη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας (κωδικός, τίτλος και εξάμηνο μαθήματος)
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dinaki » 02 Μαρ 2011, 23:21

θα ήθελα να ελπίζω ότι κάποιος ξέρει κάτι για αυτό γιατί είμαι πιο μαθηματικό μυαλό και αν δίνει βαθμούς ή είναι γενικά εύκολο θα το δηλώσω...όποιος ξέρει κάτι πλιζ διαφωτείστε με!
με ενδιαφέρει κάτι με λίγη ύλη εύκολο-καλά για τα μαθηματικά για τους περισσότερους αυτό είναι σχετικό το ξέρω:)- και αν γίνεται να είναι πιθανό ένα δέκα γιατί καίγομαι πραγματικά!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dinaki

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας
Ευχαριστώ: 0

Re: ψχ 70 περιήγηση στη μαθηματική λογική

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό jo2 » 03 Μαρ 2011, 02:56

Dinaki το μάθημα είναι πάρα πολύ ωραίο και πολύ εύκολο και ο καθηγητής πάρα πολύ καλός! Κι εμένα μου αρέσουν πολύ τα μαθηματικά γι'αυτό το είχα πάρει. Εγώ το πέρασα με 9 αλλά και το 10 είναι σίγουρα εφικτό!! Έχει μικρή ύλη. Εγώ βέβαια το παρακολουθούσα, δεν ξέρω αν έχεις χρόνο να το παρακολουθήσεις. Βγαίνει και χωρίς παρακολούθηση, αλλά νομίζω ότι σίγουρα θα είναι πολύ καλύτερο να το παρακολουθήσεις, θα βγει πολύ πιο εύκολα. Επίσης να προσθέσω ότι εγώ το έδωσα πριν 3 χρόνια, ελπίζω να μην έχει αλλάξει κάτι σ'αυτά που σου λέω! Αν έχεις καμιά άλλη απορία ρώτα ό,τι θέλεις!
Άβαταρ μέλους
jo2

Ευχαριστώ: 1

Re: ΨΧ70 || Περιήγηση στη μαθηματική λογική

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dinaki » 04 Μαρ 2011, 01:02

υπάρχει κάτι στο μάθημα που άμα το παρακαλουθώ θα μου δώσει μεγαλύτερο βαθμό(σημειώνονται ποτέ ονόματα, εργασίες κτλ?)ή το λες απλά για δική μου διευκόλυνση για το διάβασμα στο τέλος?ο καθηγητής είναι ο ίδιος?σαγιάς?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dinaki

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό jo2 » 04 Μαρ 2011, 01:33

Ναι, εννοώ για δική σου διευκόλυνση. Δεν έχει εργασίες ούτε σημειώνονται ονόματα. Τότε θυμάμαι ότι οι 6 που παρακολουθούσαμε, εμείς οι 6 το δώσαμε. Μπορεί να ήταν και τυχαίο βέβαια.. Απλά πιστεύω ότι θα σε βοηθήσει πολύ γιατί στο τέλος σχεδόν δεν θα χρειαστεί να διαβάσεις αν το έχεις παρακολουθήσει. Ο καθηγητής είναι ο ίδιος και είναι πάρα πολύ καλός!!
Άβαταρ μέλους
jo2

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Elias » 13 Μαρ 2011, 22:30

Παιδιά θα ήθελα να κάνω μία ενημέρωση σχετικά με το μάθημα. Έχει αλλάξει ημέρα, ώρα και αίθουσα διδασκαλίας και πλέον θα γίνεται κάθε Παρασκευή, 11.00-14.00, στην αίθουσα 426.
Την Παρασκευή που μας πέρασε ήμουν ο μόνος που πήγε και ως εκ τούτου δεν έγινε, οπότε και με ενημέρωσε ο καθηγητής πως εάν δεν υπάρχει προσέλευση και την επόμενη Παρασκευή, θ'αναγκαστεί να πάει στον Τομέα και να το ακυρώσει για αυτό το εξάμηνο.
Συνεπώς, σε περίπτωση που κάποιοι ενδιαφέρονται να το δώσουν, καλό θα ήταν να έρθουν γιατί διαφορετικά το μάθημα θα χαθεί. Ο καθηγητής είναι πολύ καλός και συμπαθητικός, μίλησα λίγο μαζί του και το μάθημα δεν είναι καθόλου τρομακτικό, το αντίθετο θα έλεγα..:p
On ne change pas...on met juste les costumes d'autres sur soir...
Άβαταρ μέλους
Elias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό aphroditechan » 07 Μαρ 2012, 15:46

Επειδη φαινεται ενδιαφερον, ξερει κανεις περι τινος προκειται ακριβως? Δλδ τι ειδους μαθηματικα γινονται?
Άβαταρ μέλους
aphroditechan

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nora$$ » 19 Ιουν 2012, 12:52

1.ξερει μηπως κανεις αν θα ζητησει απο θεωρια τις αποδειξεις?
2.απο τις συναρτησεις εχουμε και θεωρια και ασκησεις?
:help: :help: :help:
Άβαταρ μέλους
nora$$

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό love bird » 27 Ιαν 2015, 07:57

Привет,
Это исключительно порядочный и замечательный пост.
Я люблю это исключительно много .... !!!!
If you are looking for fast success in what is ccie then join security plus certification to find complete ccna security exam code - pass4-sure resources and pass www.ndm.edu certifications on first try. A person can pick Johnson

University Florida
and join Rasmussen College for its easiness.
Τελευταία επεξεργασία από love bird και 11 Φεβ 2015, 08:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
love bird

Επιστροφή στο Μαθήματα Τμήματος Ψυχολογίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες