filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

:study: Καλό διάβασμα και να προσέχετε όλοι! :goodluck:

ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ - ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ

Ανακοινώσεις που αφορούν στη Φιλοσοφική Σχολή γενικά.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Re: ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ - ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό EvaT » 07 Οκτ 2011, 14:57

Παιδιά, αν θέλετε πολιτική συζήτηση να πάτε άλλου να την κάνετε! Εχουμε πήξει στην πολιτική εδώ μέσα, αλλά δεν γίνεται τίποτε! Η σχολή παραμένει κλειστή και η εξεταστική χάθηκε ανεπιστρεπτί.
Θα μου πείτε τώρα οι δήθεν "αγωνιστές" ότι με νοιάζει μόνο το πτυχίο και κάτι άλλα τέτοια γραφικά!
Μάλιστα! Με νοιάζει το πτυχίο μου και δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ! Με νοιάζει να αρχίσουν επιτέλους τα μαθήματα, να ανοίξουν τα σπουδαστήρια και να ξαναλειτουργήσει η γραμματεία. Γενικώς με νοιάζει να λειτουργήσει ξανά η Σχολή, με οποιοδήποτε τρόπο! Ο νοών νοείτω!!!
Άβαταρ μέλους
EvaT

Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Βαγγέλης » 07 Οκτ 2011, 15:01

ΝΩΝΤΑΣ έγραψε:Καλά αναρωτιέμαι: οι συντονιστές δεν ξέρουν τι εστί Μιχάλης in real life; Γιατί δεν τον διαγράφουν από το φόρουμ; Λες και δεν φτανει που τον τρώμε τόσα χρόνια στη μάπα στη σχολή, τώρα πρέπει και εδώ να ανεχόμαστε τα παραληρηματικά..;

Καταρχάς, τα προσωπικά που έχει ο καθένας με τον καθένα, δεν θα έπρεπε να μπαίνουν στην μέση. Ούτε είναι θέμα συζήτησης στο φόρουμ, ούτε προσωπικά με ενδιαφέρει τι κάνει ο Μιχάλης Γ. στην ζωή του. Τον κρίνω βάσει αυτών που λέει εδώ πέρα, και της στάσης των ανεξάρτητων. Μην το στρέψουμε σε τέτοιο κουτσομπολιό, μαλακία είναι..
Άβαταρ μέλους
Βαγγέλης

Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Βαγγέλης » 07 Οκτ 2011, 15:04

EvaT έγραψε:Παιδιά, αν θέλετε πολιτική συζήτηση να πάτε άλλου να την κάνετε! Εχουμε πήξει στην πολιτική εδώ μέσα, αλλά δεν γίνεται τίποτε! Η σχολή παραμένει κλειστή και η εξεταστική χάθηκε ανεπιστρεπτί.
Θα μου πείτε τώρα οι δήθεν "αγωνιστές" ότι με νοιάζει μόνο το πτυχίο και κάτι άλλα τέτοια γραφικά!
Μάλιστα! Με νοιάζει το πτυχίο μου και δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ! Με νοιάζει να αρχίσουν επιτέλους τα μαθήματα, να ανοίξουν τα σπουδαστήρια και να ξαναλειτουργήσει η γραμματεία. Γενικώς με νοιάζει να λειτουργήσει ξανά η Σχολή, με οποιοδήποτε τρόπο! Ο νοών νοείτω!!!

Ό, τι του φανεί του λωλοστεφανή... Μόνο σε καφενεία γίνονται οι πολιτικές συζητήσεις δηλαδή;
Άβαταρ μέλους
Βαγγέλης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό istoria » 07 Οκτ 2011, 15:10

μα τι ρωτας?τα αυτονοητα!μονο στα καφενεια!!!αντε και σε κανενα μπαρακι!!!!!!!χαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
istoria

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό EvaT » 07 Οκτ 2011, 15:12

Βαγγέλης έγραψε:
EvaT έγραψε:Παιδιά, αν θέλετε πολιτική συζήτηση να πάτε άλλου να την κάνετε! Εχουμε πήξει στην πολιτική εδώ μέσα, αλλά δεν γίνεται τίποτε! Η σχολή παραμένει κλειστή και η εξεταστική χάθηκε ανεπιστρεπτί.

Ό, τι του φανεί του λωλοστεφανή... Μόνο σε καφενεία γίνονται οι πολιτικές συζητήσεις δηλαδή;

Η πολλή παραφιλολογία δεν οδηγεί πουθενά! Τί κερδίζετε με το να τσακώνεστε οι αριστεροί με τους δεξιούς και το αντίστροφο? Εδώ μέσα δεν είναι ούτε η Βουλή, ούτε τηλεοπτικά παράθυρα, ούτε ένα πολιτικό φόρουμ! Στόχος του φόρουμ είναι να εξυπηρετηθούν οι φοιτητές της Σχολής με χρήσιμες πληροφορίες, ανακοινώσεις κλπ. Οχι να τσακώνονται για το σοσιαλισμό και για το αν ήταν καλή ή όχι η ΕΣΣΔ!!! Ελεος!!!
Άβαταρ μέλους
EvaT

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό BlueSoul » 07 Οκτ 2011, 15:13

καταρχήν αν δεν κάνω λάθος πάνω το θέμα στο οποίο γράφουμε λέγεται "συνελεύσεις Φιλοσοφικής-σχολιασμός" ο οποίος αν μη τι αλλο παραπέμπει άμεσα σε πολιτικές συζητήσεις. Αντίθετα δεν είδα πουθενά να λέει "ματαίωση εξεταστικής-επαναλειτουργία Γραμματείας-σχολιασμός" για να υποστηρίζει αυτο που λες. :peace: :peace:
Νομίζω οτι είσαι λίγο :off topic:
Έχω φυλάξει κάτι αποκόμματα με κάποιον που λέγανε
πως είσαι εσύ. Ξέρω πως λένε ψέματα οι εφημερίδες,
γιατί γράψανε ότι σου ρίξανε στα πόδια.
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια.
Στο μυαλό είναι ο Στόχος
το νου σου ε;
Άβαταρ μέλους
BlueSoul

Σχολή/Τμήμα: Φιλολογικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό BELEN » 07 Οκτ 2011, 15:34

Νομίζω ότι το πλαίσιο της Ανοιχτής Σχολής θα έπρεπε να έχει τη δική του ξεχωριστή ενότητα εδώ στο forum για να ενημερωνόμαστε καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
BELEN

Σχολή/Τμήμα: Κλασική Φιλολογία
Ευχαριστώ: 6

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Nathiiii19 » 07 Οκτ 2011, 15:48

συμφωνώ με BELLEN.
Spoiler:
sakuJo έγραψε: εισαι σκουληκαντερα;

seveN έγραψε:εισαι μαγκας/μαγκισσα? :smoke:

sakuJo έγραψε:ειμαι και πολυ μαγκας...ισως να φταιει το μουστακι :lola:

Spoiler:
sakuJo έγραψε:ΝΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΩΡΗ :peace:

Spoiler:
sakuJo έγραψε:σας χαιρετω και γω γιατι κοντευω να τον παρω στ'ορθιο :sleep:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mag15 ... o1_500.gif
Άβαταρ μέλους
Nathiiii19

Ευχαριστώ: 67

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Μιχάλης Γ. » 07 Οκτ 2011, 15:52

BELEN έγραψε:Νομίζω ότι το πλαίσιο της Ανοιχτής Σχολής θα έπρεπε να έχει τη δική του ξεχωριστή ενότητα εδώ στο forum για να ενημερωνόμαστε καλύτερα.

Δεν ειναι καθόλου κακή ιδέα.
"Pain is weakness leaving your body..."

http://www.youtube.com/watch?v=9R1JxmQDCoQ
Άβαταρ μέλους
Μιχάλης Γ.

Σχολή/Τμήμα: Αρχαιολογικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό BlueSoul » 07 Οκτ 2011, 15:57

μα τι λετε? κανένα πρόβλημα να το κάνετε αν ανοίξετε διαφορετικές ενοτητες και για τα πλαίσια της σεκ, της δαπ κτλ...
τι ειναι εδώ, προεκλογική καμπάνια θα το κάνουμε?? :thumbdown: :thumbdown:
Στο μυαλό είναι ο Στόχος
το νου σου ε;
Άβαταρ μέλους
BlueSoul

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Μιχάλης Γ. » 07 Οκτ 2011, 16:00

BlueSoul έγραψε:μα τι λετε? κανένα πρόβλημα να το κάνετε αν ανοίξετε διαφορετικές ενοτητες και για τα πλαίσια της σεκ, της δαπ κτλ...
τι ειναι εδώ, προεκλογική καμπάνια θα το κάνουμε?? :thumbdown: :thumbdown:

"προεκλογική καμπάνια"? Δηλαδή το να ανοίξουμε ένα νέο θέμα, όπως έχει ο καθένας την δυνατότητα να το κάνει, για σενα είναι περίεργο? :peace:

Άβαταρ μέλους
Μιχάλης Γ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό BlueSoul » 07 Οκτ 2011, 16:01

μμ ναι εμένα μου φαίνεται περίεργο. ομως μπορείτε να το κάνετε, στο -φορουμ τουλαχιστον- εχουμε δημοκρατια. :peace:
Στο μυαλό είναι ο Στόχος
το νου σου ε;
Άβαταρ μέλους
BlueSoul

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό ilias-1991 » 07 Οκτ 2011, 16:06

αυτο το αστειο με τις ανευ ουσιας πολιτικες αναλυσεις πρεπει να τελειωσει.σεβομαι απολυτα τα παιδια που θελουν καταληψη και τα παιδια που θελουν ανοιχτη σχολη.ωστοσο,τα παιδια που βλεπουν την καταληψη ως μοχλο πιεσης για το νεο νομο πρεπει να καταλαβουν πως αυτο λειτουργει εις βαρος των ευατων μας.Σχεδον ολες οι σχολες εχουν ανοιξει και εχουν αποφασισει πωε μπροστα στον κινδυνο να χαθει και το εξαμηνο μετα την εξεταστικη η καταληψη δε θεωρειται πλεον ως η ενδεδειγμενη λυση.την τριτη πρεπει να γινει το αυτονοητο.Πρεπει επιτελους να ανοιξει η σχολη.
Άβαταρ μέλους
ilias-1991

Σχολή/Τμήμα: Πρόγραμμα Ψυχολογίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό BELEN » 07 Οκτ 2011, 16:06

Στο forum της σχολής του αδερφού μου (μηχανολόγοι ΕΜΠ) το πλαίσιο της ανοιχτής σχολής είχε εξαρχής τη δική του ενότητα για να συνεννοούνται και να ενημερώνονται τα παιδιά που ενδιαφέρονταν για ανοιχτή σχολή.Και χθες επιτέλους την άνοιξαν.Φυσικά και η ΣΕΚ αν θέλει μπορεί να ανοίξει και εκείνη δική της ενότητα.
Άβαταρ μέλους
BELEN

Σχολή/Τμήμα: Κλασική Φιλολογία
Ευχαριστώ: 6

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό konstantinak24i » 07 Οκτ 2011, 16:13

Βαγγέλης έγραψε:
ΝΩΝΤΑΣ έγραψε:Καλά αναρωτιέμαι: οι συντονιστές δεν ξέρουν τι εστί Μιχάλης in real life; Γιατί δεν τον διαγράφουν από το φόρουμ; Λες και δεν φτανει που τον τρώμε τόσα χρόνια στη μάπα στη σχολή, τώρα πρέπει και εδώ να ανεχόμαστε τα παραληρηματικά..;

Καταρχάς, τα προσωπικά που έχει ο καθένας με τον καθένα, δεν θα έπρεπε να μπαίνουν στην μέση. Ούτε είναι θέμα συζήτησης στο φόρουμ, ούτε προσωπικά με ενδιαφέρει τι κάνει ο Μιχάλης Γ. στην ζωή του. Τον κρίνω βάσει αυτών που λέει εδώ πέρα, και της στάσης των ανεξάρτητων. Μην το στρέψουμε σε τέτοιο κουτσομπολιό, μαλακία είναι..

Καγκουριά αυτό που έκανες.Δεν με ενδιαφέρει πως λέγεται και τι κάνει In real life γιατι αυτή είναι δική του και όχι δική μας.Και κακώς δίνεις στοιχεία..Αλλα δεν μας λες πως λένε και εσένα με ονοματεπώνυμο να δούμε ποιος είσαι βρε αδερφέ,μήπως σε τρώμε και εμείς εσένα στη μάπα?
Για εμένα δεν έχει νόημα να ανοίγουμε διάφορα θέματα μην μπλεχτούμε.Γιατί μην νομίζετε πως εκεί δεν θα υπάρχουν αντιπαραθέσεις...
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
konstantinak24i
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Sotiris » 07 Οκτ 2011, 17:02

Χαριτίνη έγραψε:
Μιχάλης Γ. έγραψε:
Sotiris έγραψε:

Το ότι πιστεύω πως δεν μπορεί να κινδυνεύει το εξάμηνο στις 7 Οκτωβρίου επίσης δεν με κάνει παραταξιακό.

Επίσης το οτι δεν συνδέω όλη μου τη ζωή και την... αξιοπρέπεια (!) με ένα πτυχίο που μπορώ να το πάρω τώρα ή τον Φεβρουάριο επίσης δεν με κάνει παραταξιακό.

Κι αν χαλάει κάποιον η δική μου αισθητική, ε δεν του ζήτησα και να με ψηφίσει. :harhar:

Ρε μεγάλε μας δουλεύεις? Εσύ δεν έλεγες στην προηγουμένη ενότητα που διαγράφη "παιδιά καντε κατάληψη γιατί βγαίνει το νέο FM!"? Για ποιά αξιοπρέπεια μιλάς ακριβώς? Που ψηφίζεις κατάληψη μόνο και μόνο για να χαθεί η εξεταστική, επειδή απλως εσύ θες να παίξεις υπολογιστάκο αντι να διαβάσεις? Όταν μιλάς για αγώνες, μήπως εννοείς τους επικούς αγωνες που θα δώσεις στο pro? Έχεις καταλάβει πως η εξεταστική αυτή είναι ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ? Αμα δεν γουστάρεις δεν δίνεις. Με το να μην γίνει δεν κερδίζεις κατι, δίοτι δεν πρόκειται να γίνει κάποια άλλη στιγμή, ή τώρα ή ποτέ. Δηλαδή για να τα έχεις καλά με την συνείδηση σου, με τους γονείς σου κτλ θέλεις να κάνεις ζημιά σε συμφοιτητές σου που τους έχουν μείνει λίγα μαθήματα και καίγονται να πάρουν πτυχίο όσο πιο γρήγορα γίνεται? Από κάτι τύπους σαν κι εσένα ο άλλος μπορεί να χάσει και μεταπτυχιακό ακόμα, το 'χεις πάρει χαμπάρι? Και λέτε εμάς ύστερα "παρτάκιες"?

Στην αρχή, που η κατάληψη έβγαινε άνετα ήσουν άνετος και χαλαρός. Τώρα που βλέπεις πως η αγαπημένη σου κατάληψη (=καθισιό, pc, κτλ) πάει για φούντο και πως υπάρχει "κίνδυνος" να γίνει κάποια ρύθμιση για τους επι πτυχίω μήπως και δώσουν κανα μάθημα, έρχεσαι και γράφεις σεντόνια σαν νεοφώτιστος. Τώρα κατάλαβες πως "σου ενοχλούμε την αισθητική" (δηλαδη την βολή σου). Ε, συγχωρεσε μας, αλλά θα συνεχίσουμε να στην ενοχλούμε, λυπούμεθα αλλά δεν θα σεβαστούμε ούτε το FB, ούτε το Diablo 3, ούτε το COD Μodern Warfare 3 που βγαίνουν προσεχώς, θα προσπαθήσουμε να ανοίξουμε και να κρατήσουμε ανοιχτή αυτήν την Σχολή οπότε ίσως αναγκαστείς να αφήσεις κάποιο από αυτά τα διαμάντια και να δώσεις κανα μάθημα. Ξέρω, είναι σκληρό, αλλά δυστυχώς δεν είμαστε πια 15 χρονών, να ζητάμε κατάληψη για να γλυτώσουμε την αγγαρεία του Σχολείου.

+10000

Να σε ενημερώσω οτι δεν μου αρέσει το pro μιας και το fifa στις κονσόλες από το 2010 είναι κλάσεις ανώτερο.

Να σε ενημερώσω οτι οι γονείς μου ξέρουν πολύ καλά τι γίνεται στο πανεπιστήμιο και τους είχα ξεκαθαρίσει πως δεν επρόκειτο να δώσω μαθήματα τον Νοέμβριο και το αποδέχτηκαν. Αυτό έλειπε να κρυφτώ κιόλας!

Να σε ενημερώσω οτι χρωστάω 4 μαθήματα οπότε ανήκω στους επι πτυχίω με λίγα μαθήματα.Ναι, φαίνεται περίεργο που είμαι χαλαρός αλλά πρέπει να το αποδεχτείτε. Υπάρχουμε κι εμείς!

Αν είχα τόση κάψα να γίνεται κατάληψη θα πήγαινα να ψηφίσω σε κάθε συνέλευση. Μια φορά ψήφισα όλη κι όλη την περασμένη Πέμπτη τόσα χρόνια στη σχολή.

Να σε ενημερώσω πως δεν έγραψα ποτέ για αγώνες. Αυτό ακριβώς έγραψα στο τελευταίο μου post πως αν είχα κάψα να πω κάτι υπερ της κατάληψης θα έγραφα για αγώνες και μπλα μπλα.

Να σε ενημερώσω πως γράφω απο το σπίτι μου και δεν έκλεισα καμία σχολή και δεν εμπόδισα κανένα να δώσει τα μαθήματα που επιθυμεί.

Να σε ενημερώσω πως παραδίδω μια σεμιναριακή εργασία οπότε όλο αυτό το διάστημα δεν τεμπέλιαζα.Ξέρω οτι βολεύει να πιστεύετε πως όλοι οι υπόλοιποι είναι τεμπέληδες. Και δεν έχω τερματίσει ακόμα το expansion του Dragon Age! :tease:

Να σε ενημερώσω οτι μόλις πάτησα play στο demo του football manager 2012. Φαίνεται πολύ καλό.

Επίσης να ενημερώσω εσένα και την Χαριτίνη πως το στρες δεν κάνει καλό και μειώνει το προσδόκιμο ζωής.

Cool... Peace... Η ζωή είναι ωραία!

ΥΓ1. Το Ελλάδα-Κροατία το βλέπει κανείς Χ ημίχρονο-1 τελικό;

ΥΓ2. Τζίγγερ, τελείωνε με το αστείο σου με τον Τσάκα.

ΥΓ3.Σύντομο ανέκδοτο: Το εξάμηνο κινδυνεύει άμεσα. :funny:

ΥΓ4. Δεν χρειάζεται να απαντήσει κανείς σοβαρά σε αυτό το μήνυμα. Προχωρήστε την συζήτηση παρακάτω μιας και δεν θα ξαναπατήσω στο συγκεκριμένο τοπικ.

Και για το τέλος μια χριστουγεννιάτικη ευχή: Merry Crysis and a happy new fear! Ταιριάζει γάντι σε πολλούς τρομοκρατημένους.
΄΄Συχνά όταν βρίσκομαι σε πανηγύρια, σε γλέντια,
σε πολύβουες χαρές, αισθάνομαι σα να μην έχω "εισιτήριο".
Σαν να χω βρεθεί εκεί λαθραία.
Μέχρι που μου ρχεται να το βάλω στα πόδια.
Είν αυτή η κατάρα που με δέρνει, να διαβάζω ανάποδα τον κόσμο.
Να επικεντρώνω την προσοχή μου στα υστερόγραφα.
Να μην βάζω τίτλους στα κεφάλαια. ΄΄

Αλκυόνη Παπαδάκη
Άβαταρ μέλους
Sotiris

Ευχαριστώ: 3

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Μιχάλης Γ. » 07 Οκτ 2011, 17:06

"Merry Crysis and a happy new fear! "

:lola: άρτιον!

Κατα τα άλλα απορρίπτω μετα βδελυγμίας την πρώτη σου πρόταση, που δείχνει πως παίζεις παιχνίδια και στις κονσόλες. Πρόκειται περι προσβολής και ιεροσυλίας. PC UBER ALLES. :ban?:

Άβαταρ μέλους
Μιχάλης Γ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό 21/4/67(ΙΙ) » 07 Οκτ 2011, 17:15

Παιδιά αηδία έχετε καταντήσει με τους τσακωμούς σας...Μην τρολλάρετε συνεχώς..Ειρήνη υμιν! :peace:
ΖΗΤΩ Η 21η ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1967 ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
21/4/67(ΙΙ)
Banned
Banned

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό konstantinak24i » 07 Οκτ 2011, 18:15

Πάντως αν ανοιξουμε μπορεί και να δώσουμε.Κοιτάτε την ανακοίνωση που εβγαλε η νομική Αθηνών

ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ Ν.Ο.Π.Ε

ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΙΚΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Τμήματος αποφάσισε οι εξετάσεις της περιόδου Σεπτεμβρίου 2011 να γίνουν το χρονικό διάστημα 12/10/2011 μέχρι και 06/11/2011 σύμφωνα με το αναλυτικό πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί τη Δευτέρα 10/10/2011.

Η διδασκαλία του χειμερινού εξαμήνου 2011 θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 07/11/2011 σύμφωνα με πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί

Ο Πρόεδρος του Τμήματος Νομικής

Θεόδωρος Π. Φορτσάκης

http://www.law.uoa.gr/proboli-anakoinws ... kalia.html
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
konstantinak24i
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό elekorwnos » 07 Οκτ 2011, 18:51

γεια σας παιδια γνωριζω πως η ανακοινωση της κοσμητειας γραφει πως η εξεταστικη σεπτεμβριου ματαιωνεται.ωστοσο στις ειδησεις αναφερουν πως για τους επι πτυχιω θα γινει εξεταστικη ως εξαιρεση.εχετε ακουσει κατι??ισχυει αυτο??
εμεις αν δν βγει καποια αλλη ανακοινωση η επομενη φορα που θα δωσουμε θα ειναι στην εξεταστικη του φεβρουαριου?
Άβαταρ μέλους
elekorwnos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανακοινώσεις Φιλοσοφικής Σχολής

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες