filosofiki.eu
RSS Facebook Contact

Ανακοινώσεις

Μην φοβάστε και μην ξεχνάτε να μας ενημερώνετε για μη ενεργοποιημένους λογαριασμούς!

Αν υπάρχει πρόβλημα με την ενεργοποίηση του λογαριασμού, ενημερώστε το θέμα εδώ.

Έφτασε η ώρα και για μένα...

Περάστε ευχάριστα και δημιουργικά την ελεύθερή σας ώρα και γνωρίστε νέους φίλους.

Συντονιστές: Συντονιστές, Γενικοί Συντονιστές

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Πριν ανοίξετε νέα ενότητα ρίξτε μια ματιά στον οδηγό εύρεσης ενοτήτων μήπως αυτό που ψάχνετε υπάρχει ήδη.
Να είστε σαφείς στον τίτλο της ενότητας.
Αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία γράμματα ή greeklish.

Κανόνες Λειτουργίας Forum Φιλοσοφικής

Έφτασε η ώρα και για μένα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Αλέξης-en99 » 22 Ιούλ 2011, 00:42

Αγαπητοί φίλοι,

Δεν είμαι καλός με τους λόγους, θα μιλήσω όσο πιο απλά μπορώ λοιπόν.

Μετά από σχεδόν 2 χρόνια παρουσίας έφτασε η ώρα να σας αφήσω. Ολοκλήρωσα πια τις εκκρεμμότητές μου με την σχολή, και αισθάνομαι περίπου σαν τον Οδυσσέα όταν είδε την Ιθάκη του για δεύτερη φορά... και αυτήν την φορά αποβιβάστηκε κι όλας. Θέλω να πιστεύω ότι είχα μια κατά το δυνατόν διακριτική και εποικοδομητική παρουσία, όσο και όπως μπορούσα κάθε φορά. Αν τα ποστ μου ήταν χρήσιμα και υπάρξουν μέλη που θα επωφεληθούν απ' αυτά με οποιονδήποτε τρόπο, τότε είμαι ευχαριστημένος και θα θεωρώ ότι η παρουσία μου εδώ δεν ήταν μάταιη. Με μεγάλη μου λύπη είναι η αλήθεια θα αποχωρήσω από το φόρουμ, καθώς είχα την ευκαιρία να γνωρίσω ορισμένες μεγάλες προσωπικότητες (και δεν είναι καθόλου σχήμα λόγου αυτό), είχα την ευκαιρία να μάθω αρκετά πράγματα, ενώ τα άσχετα και τα παιχνίδια μου κράτησαν παρέα σε ορισμένες πολύ δύσκολες στιγμές μου, όπως όταν ήμουν καθηλωμένος από ένα τροχαίο ατύχημα που είχα πέρυσι, για όσους θυμούνται. Κάποια στιγμή όμως όλα τα ωραία πράγματα φτάνουν στο τέλος τους, και κατά την γνώμη μου καλό είναι όταν θεωρούμε ότι φτάνουμε σε ένα σημείο όπου είτε έχουμε κουραστεί, είτε δεν έχουμε κάτι άλλο να προσφέρουμε, να αποχωρούμε από μόνοι μας. Φαίνεται ότι για μένα ισχύουν και τα δυο.

Σε κάποιους ίσως φανεί περίεργο το γιατί παρουσιάστηκα σαν κοπέλα. Ουσιαστικά δεν έκανα κάτι τέτοιο, απλά από το πρώτο μήνυμα όλοι μου μιλούσαν σαν να ήμουν κοπέλα. Η αλήθεια είναι ότι είχα έναν σοβαρό προσωπικό λόγο -για τον οποίο προτιμώ να μην πω περισσότερα- να θέλω να περάσω απαρατήρητος, και τελικά... αυτό με ώθησε απλά να επιδιώξω να μην εκτεθώ τότε. Στην πραγματικότητα, όταν γράφτηκα δεν είχα σκοπό να συμμετάσχω ιδιαίτερα, εξού και διάλεξα αυτό το ξεκάρφωτο ψευδώνυμο. Τελικά απλά το κράτησα.

Εύχομαι σε όλους καλή συνέχεια με τις σπουδές και την ζωή σας.

Φιλικά,
Αλέξης - metalslug
They say the sea is cold, but the sea contains
the hottest blood of all...
(Whales Weep Not! by D.H. Lawrence)
Άβαταρ μέλους
Αλέξης-en99
Supporter
Supporter

Σχολή/Τμήμα: Πρώην ΤΑΣ και ΜΝΕΦ h.c.

Re: Έφτασε η ώρα και για μένα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό pyxlax » 22 Ιούλ 2011, 11:20

καλη συνεχεια και σενα :cool: συγχαρητηρια κιολας που τελειωσες με τη σχολη σου :clapping:

αν και ποτε δεν καταλαβα γιατι πρεπει καποιος να χανεται μετα τις σπουδες του :oops: μπορεις να περνας να βαζεις καμια ταινιουλα στο βρες την ταινια :harhar: :harhar: :harhar:

οπως και να εχει, το ποστ σου μου επιβεβαιωνει οτι ο κοσμος του ιντερνετ δεν ειναι παρα ενας παραποιημενος κοσμος, και σιγουρα ο,τι βλεπουμε δεν ειναι ετσι...

χωρις να το λεω με κακια!!!

Καλα να περνας, και οπως ειχαν πει οι πυξλαξ στην τελευταια τους τοτε συναυλια :tease: :tease: :tease:

ΜΗ ΜΑΣΑΣ :friends: :friends: :friends:
http://vimeo.com/33976434

"...η ματιά της τελευταίας στιγμής που θέλει τόσα πολλά να μεταδώσει, αλλά που τελικά δεν είναι παρά μια μάσκα, ναι, ένα προσωπείο παραμορφωμένο από ένα άδειο, ένα κενό χαμόγελο."
Χένρι Μίλερ, Ο Τροπικός του Καρκίνου
Άβαταρ μέλους
pyxlax

Ευχαριστώ: 18

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό dr.strangelove » 22 Ιούλ 2011, 11:51

Συγχαρητηρια για τη σχολη και καλη συνεχεια στη ζωη σου :cool:
Παντως δεν βρισκω το λογο να φυγεις απο το φορουμ αφου συμμετεχεις στις γενικες και οχι μονο στο τμημα σου. :peace2:
Κανόνες και διαδικασία μακροχρόνιου δανεισμού συγγραμμάτων σε φοιτητές κατατακτήριων εξετάσεων και σε όσους εξετάζονται σε μάθημα για δεύτερη φορά, ενώ έχει αλλάξει το σύγγραμμα. Περισσότερα εδώ.
Άβαταρ μέλους
dr.strangelove
Επίτιμος Διαχειριστής
Επίτιμος Διαχειριστής

Σχολή/Τμήμα: Θεατρικών Σπουδών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Lenio » 22 Ιούλ 2011, 13:45

Λοιπόν, Αλέξη - metalslug, δυστυχώς ήμουν κι εγώ μια απ'αυτούς που σε πέρναγαν για κορίτσι....λυπάμαι για την παρεξήγηση :tease:
Σου έχω πει επανειλημμένως πως οι απαντήσεις και οι προσθήκες σου με βοήθησαν περισσότερο από οτιδήποτε άλλο και γι'αυτό σου είμαι ευγνώμων.
Λυπάμαι επίσης που δεν καταφέραμε να τα πούμε από κοντά μαζί με τους άλλους συμφορουμίτες. Να περνάς που και που να κρατάς συντροφιά...
Και τέλος, σου εύχομαι να πετύχεις στη ζωή σου, ό,τι κι αν είναι αυτό με το οποίο θα καταπιαστείς και μ'αυτό δεν εννοώ να καταφέρεις να παράγεις έργο και αποτελέσματα μόνο, αλλά να μπορέσεις να απολαμβάνεις και να ευχαριστιέσαι αυτό που κάνεις.
Τους θερμούς μου χαιρετισμούς!
All grown-ups were once children... but only few of them remember it — Antoine de Saint-Exupéry
Άβαταρ μέλους
Lenio

Σχολή/Τμήμα: Αγγλικό
Ευχαριστώ: 0

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό nickthegreek992 » 22 Ιούλ 2011, 13:54

Δηλαδή, δεν είσαι κορίτσι;;;; :lola: :lola: :lola: :jaugh: :jaugh: :jaugh:

Συγχαρητήρια για το πτυχίο !
'Αιτία έλομένου, θεός άναίτιος.
Άβαταρ μέλους
nickthegreek992

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Katerina_1988 » 22 Ιούλ 2011, 15:28

:jawdrop: βρε μεταλ, εκεινες τις συνταγες που ποσταρες τις ειχες οντως μαγειρεψει εσυ ? αν ειναι ετσι συχγαρητηρια για τις μαγειρικες σου ικανοτητες αν και αντρας !!! :cool:

Συγχαρητηρια βεβαια και για το πτυχιο !!!! Πλεον δε θα εχεις αυτη την εκκρεμοτητα :cool:

αλλα μην αποχωρησεις απο το φορουμ, και γω τελειωσα με τη σχολη οπως ξερεις αλλα οταν εχω διαθεσιμο χρονο μπαινω .
:peace2: :goodluck: :goodluck:
Άβαταρ μέλους
Katerina_1988

Σχολή/Τμήμα: Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 75

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό konstantinak24i » 22 Ιούλ 2011, 15:53

:friends: Αλέξη συγχαρητήρια Για το πτυχίο.μπράβο σου..Συμφωνώ με τους προηγούμενους πως δεν χρειάζεται να αποχωρήσεις.Είσαι κομμάτι του φόρουμ κσι θα μας λείψεις πολυ..Τέλος πάντων όπως κ να έχει σου εύχομαι τα καλύτερα..Καλή σταδιοδρομια,να σαι πάντα καλά,να σου πάνε όλα καλά στον επαγγελματικό κ ερωτικό τομεα.ΚΑΛΉ ΑΡΧΉ!!!!!!!!!!!!!!
:friends:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
konstantinak24i
*Notes donor*
*Notes donor*

Σχολή/Τμήμα: Αρχαιολογικό
Ευχαριστώ: 1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 22 Ιούλ 2011, 19:17

Εγώ, ως φοιτήτρια του Αγγλικού τμήματος και ως μέλος αυτού του φόρουμ, το μόνο που έχω να πω στη Metal είναι ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όσα μας προσέφερε στα 2 σχεδόν χρόνια παρουσίας της στο φόρουμ. :thxx: Άλλωστε, νομίζω πως θα ήταν μεγάλη αχαριστία να μην της αναγνωρίσουμε την ποσοτική, αλλά και κυρίως την ποιοτική συμβολή της στη διαμόρφωση του φόρουμ και στην παροχή πληροφοριών σε αυτό. Πάντοτε μας παρείχε εγκαίρως εκτενείς και χρήσιμες πληροφορίες με ντοκουμέντα ανά χείρας :tongue:, πληροφορίες δηλαδή συνοδευόμενες με κάποιο σχετικό link, εικόνες, βίντεο, κ.τ.λ. (ακόμα και για θέματα που δεν είχαν να κάνουν αποκλειστικά με τη σχολή μας και τα μαθήματά μας), ενώ πολύ σημαντικές ήταν και οι σημειώσεις της. :respect: Επίσης, της οφείλουμε ένα ακόμα ευχαριστώ για τα θέματα τα οποία έχει δημιουργήσει στις γενικές συζητήσεις τα οποία μας έδωσαν την ευκαιρία να σκεφτούμε και να συζητήσουμε μεταξύ μας τα διάφορα προβλήματα της καθημερινότητάς μας, αλλά και τους ευρύτερους προβληματισμούς μας, ακόμα και αν πολλές φορές υπήρξαν διαφωνίες κατά τη διεξαγωγή αυτών των συζητήσεων. :tease: Γιατί ακόμα και αυτές οι διαφωνίες είναι χρήσιμες και πολύτιμες, αν όχι για όλους, για τους περισσότερους από εμάς. :cool:
Τώρα που φεύγει το μόνο που θα ήθελα να της πω είναι να είναι πάντα καλά και να έχει πάντοτε επιτυχίες και πρόοδο σε ό,τι κάνει στη ζωή της. Και κυρίως … ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ! :peace2:

ΥΓ: Όσοι διαβάσατε το post μου σίγουρα θα απορείτε γιατί αν και μας είπε η Metal πως δεν είναι κοπέλα, αλλά κοπέλι, :funny: εγώ συνεχίζω να γράφω γι’ αυτό το μέλος χρησιμοποιώντας θηλυκό γένος. Λοιπόν, αυτό δεν το κάνω γιατί με χτύπησε κατά κέφαλα η ζέστη ή επειδή έφαγα βαριά το μεσημέρι (αν και τα δύο αυτά ισχύουν :tongue: ), αλλά κυρίως επειδή έτσι την έχω στο μυαλό μου, ως κοπέλα. Έτσι την γνώρισα μέσα στο φόρουμ και έτσι μου έχει μείνει στο μυαλό. Και ένας άλλος λόγος που το κάνω αυτό είναι ότι χρησιμοποιώντας το θηλυκό γένος αντί του αρσενικού, θέλω να δείξω-τονίσω ότι δεν έχει και τόση σημασία το φύλο σ’ αυτή την περίπτωση. Αντικαταστήστε στο παραπάνω κείμενο τα θηλυκά άρθρα (και τυχόν θηλυκές καταλήξεις) με αρσενικά, θ’ αλλάξει κάτι;; Θ’ αλλάξει το νόημα και οι λόγοι για τους οποίους θα πρέπει να ευχαριστήσουμε αυτό το μέλος, είτε λέγεται Αλέξης, είτε Σοφία, Πέτρος, Μαρία ή δεν ξέρω γω τι άλλο;; Δεν το νομίζω! :up:

Οπότε, αντίο Μetal και καλή τύχη!! :goodluck: :friends:

Α, και κάτι άλλο!
Spoiler:
Ρε συ Metal;; Γιατί άλλαξες αβατάρ;;; :peace: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ! :bangin: :bangin: Μας έβγαλες την Γκουίνεθ, και μας έβαλες αυτόν τον τζιτζιφιόγκο;; :peace: Ε, ποτέ!! :peace: Ουφ! Τελοσπάντων! :lola:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό AliG » 22 Ιούλ 2011, 22:46

Αλέξη,
να σε ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου για όλα όσα έχεις κάνει για το φόρουμ και για εμένα προσωπικά. Δε θα μπω σε λεπτομέρειες, γιατί τα έχουν καλύψει οι προηγούμενοι. Διασκέδασα ιδιαίτερα τα debates που υπήρξαν σε κάποια θέματα!
Πολλά φιλιά και καλή τύχη σε ό,τι κι αν κάνεις.
Κι εγώ τελείωσα φέτος, αλλά δεν αποκλείω ότι θα ξαναποστάρω στο φόρουμ, αν υπάρχει χρόνος κι έχω κάτι καλό να προσθέσω. Ελπίζω κάποια στιγμή να τα ξαναπούμε!
AliG
Je veux d'l'amour, d'la joie, de la bonne humeur, c' n'est pas votre argent qui f'ra mon bonheur, moi je veux crever la main sur le coeur...
Άβαταρ μέλους
AliG
*Notes donor*
*Notes donor*

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό oceanborn » 23 Ιούλ 2011, 16:30

Well, Alex, Μπράβο σου που παίρνεις πτυχίο και εύχομαι πραγματικά ο,τι καλύτερο.
Νομίζω όλοι κάτι σου χρωστάμε για τις δημοσιεύσεις σου και τις πληροφορίες για τη σχολή... Οπότε να πω και γω ευχαριστώ; Ας το πώ. :lola:
Για μένα δε χρειαζόταν να κρύβεις ότι είσαι αγόρι... Αλλά... επιλογές είναι αυτές.
So... Καλή συνέχεια. ;)
If you want to tell people the truth, make them laugh, otherwise they'll kill you...
-Oscar Wilde
Άβαταρ μέλους
oceanborn

Σχολή/Τμήμα: Αγγλικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό LondonCalling » 23 Ιούλ 2011, 19:20

Καλή σταδιοδρομία μέταλ!!!! :wave:
όλα καλά να σου πάνε και πάντα επιτυχίες!!!
Πρέπει να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τη βοήθεια και τις συμβουλές τόσο στις ενότητες του αγγλικού όσο και αλλού (ας μην ξεχνάμε τον ΕΠΙΚΟ χάρτη της Πανεπιστημιούπολης! :worthy: )
Χάρηκα πολύ που είχα την ευκαιρία να σε γνωρίσω, έστω και διαδικτυακά, και ελπίζω να μας θυμάσαι που και που για καμιά εικόνα στο Βρες την ταινία :tease:

:congratulations: :goodluck: Εικόνα
BE STRONG I whispered to my Wi-Fi signal.
Άβαταρ μέλους
LondonCalling
Επίτιμος Συντονιστής
Επίτιμος Συντονιστής

Ευχαριστώ: 8

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Αλέξης-en99 » 23 Ιούλ 2011, 22:04

Παιδιά, αρχικά να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια. :blush:

μου λέτε όλοι συγχαρητήρια για το πτυχίο και δεν αισθάνομαι σωστά. Ο προσωπικός λόγος που ανάφερα στην αρχή δεν υφίσταται πλέον, και μπήκα στην διαδικασία να πω κάποια πράγματα για μένα, απλά διότι πλέον θεώρησα ότι δεν υπήρχε λόγος να «κρύβομαι». Εφόσον είναι έτσι, είναι λίγο οξύμωρο να πω το ένα και όχι το άλλο.

Όταν έγραψα εκρεμμότητες παραπάνω δεν εννοούσα χρωστούμενα μαθήματα. Στην εξεταστική του Σεπτέμβρη 2006 έδωσα και πέρασα με περιπετειώδη τρόπο (ήταν η εποχή των μεγάλων καταλήψεων για το άρθρο 16, για όσους θυμούνται) το τελευταίο μου μάθημα. Ο βαθμός καταχωρήθηκε έναν ολόκληρο χρόνο μετά (πολλά συγχαρητήρια στην γραμματεία μας...) ενώ έκανα την θητεία μου, και τελικά το πτυχίο το πήρα στα χέρια μου τον Φεβρουάριο του '08. Τώρα, για ποιο λόγο να παρακολουθεί κανείς ακόμα μαθήματα ενώ έχει τελειώσει; Υπάρχουν περισσότεροι από ό,τι θα νόμιζε κανείς (κι εγώ ακόμα μέχρι πρότινος), αλλά μάλλον δεν θέλω να μιλήσω εδώ για τους δικούς μου. Anyway. Αν το «παραπροϊόν» της παρακολούθησης αυτής (η συμμετοχή μου εδώ δηλαδή) φάνηκε και φανεί χρήσιμο, θα είμαι ευχαριστημένος.

Λενιώ, ειλικρινά δεν υπάρχει κάτι για να λυπάσαι, αντίθετα εγώ είμαι αυτός που θα έπρεπε να λυπάται για την οποιαδήποτε παρεξήγηση, έστω και αν έκανα κάθε προσπάθεια να είμαι όσο πιο διακριτικός μπορούσα. Η ευχή που μου δίνεις αποτελεί στάση ζωής για μένα και σ' ευχαριστώ για αυτό.

Κατερίνα ναι, οι συνταγές ήταν δικές μου 100%. Μην σου κάνει εντύπωση, οποιοσδήποτε θα έμενε ξαφνικά μακριά από τους δικούς του είναι φυσιολογικό να μάθαινε θέλοντας και μη δυο πράγματα. Και μεταξύ μας, σιγά τις συνταγές εδώ που τα λέμε.

Μαρίτσα, σ' ευχαριστώ για την κατανόηση. Για το ΥΓ σου, σε ένα απρόσωπο φόρουμ μεταξύ αγνώστων ο καθένας μόλις μάθαινε αυτό που αποκάλυψα μπορεί να σκεφτεί διάφορα. Οπότε περίμενα μια εύλογη δυσπιστία για την οποία όμως θα ήταν φύσει αδύνατο να κάνω οτιδήποτε... Για το αβατάρ... είναι συνώνυμο του τέλους εποχής μάλλον.

Μαρίτσα, AliG, oceanborn και LondonCalling σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Ήταν ειλικρινά τιμή μου που μπόρεσα να συμμετάσχω σε κάποιες συζητήσεις μαζί σας στο αγγλικό και αλλού, και σας εύχομαι κι εγώ ό,τι καλύτερο. Δεν υπάρχει λόγος να με ευχαριστείτε, μάλιστα με μερικά μέλη είχα "τσακωθεί" για το θέμα αυτό. Θεωρώ ότι δεν έχει νόημα να περιμένεις ένα ευχαριστώ, ένα αντάλλαγμα, οτιδήποτε προκειμένου να κάνεις κάτι για κάποιον. Χάνει το νόημά του τότε. Για ό,τι έκανα... μπορούσα να το κάνω και το έκανα. Τόσο απλά το βλέπω. Τίποτα παραπάνω, τίποτα παρακάτω. :)

Ένα γεια εντάξει θα περνάω να το λέω καμιά φορά, αλλά... τίποτα δεν είναι όπως πριν.

Και ναι ρε, Εικόνα :harhar:
Άβαταρ μέλους
Αλέξης-en99
Supporter
Supporter

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό spotlessmind » 24 Ιούλ 2011, 12:29

Metal εγώ δεν είμαι από αυτούς που είναι καιρό στο φορουμ, που έχω να θυμάμαι κάτι συγκεκριμένο από εσένα και φυσικά ούτε εσύ από εμένα :cool:
Ο λόγος που γράφω εδώ είναι επειδή γενικά μου άρεσε η παρουσία σου εδώ, τα ποστς σου και γενικά ο τρόπος που μιλούσες και υπήρχες μέσα στο φορουμ. Μου φαίνεσαι ένα άτομο ώριμο, καλλιεργημένο κι ευαίσθητο. Για να είμαι ειλικρινής, ούτε εγώ καταλαβαίνω ακριβώς γιατί δεν ήθελες να πεις οτι είσαι αγόρι, ποια θα ήταν η διαφορά δηλαδή, αλλά για όποιο λόγο κι αν το έκανες το σέβομαι :cool: Έτσι θέλω να σου πω κι εγώ με τη σειρά μου καλή τύχη στη ζωή σου και σε ο,τι κάνεις! :peace2:
Άβαταρ μέλους
spotlessmind

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό efthymis89 » 26 Ιούλ 2011, 01:45

:cry: :cry: κριμα ρε Αλεξ που θα χαθεις απο το φορουμ, η παρουσια σου ηταν πραγματικα μεγαλειωδης, και το λεω εγω που εμπαινα μια φορα το μηνα :-) Ελπιζω να "περνας για ενα γεια" αν εχεις χρονο φυσικα! Τα πολλα λογια καποιες φορες ειναι περιττα και ειλικρινα ετσι νιωθω τωρα, οποτε ενα
:big: θεωρω πως εκφραζει πολλα παιδια που ειναι ή θα γινουν μελη :peace2:

ΥΓ πριν απο λιγο εστειλα μεσω facebook το θεμα με το χαρτη σε μια κοπελα που θα μπει στη σχολη το προσεχες ετος :dfg:

:respect: :respect: :respect:

:sadbye:
Άβαταρ μέλους
efthymis89

Σχολή/Τμήμα: Αγγλικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Έβενος » 26 Ιούλ 2011, 20:00

Εγω τη metalslug αγαπησα! Αρνουμαι να αγαπήσω έναν κάποιον Αλέξη!
αχαχαχαχ

Φιλιά πολλά, εμείς τα λέμε.
Ό,τι επαναλαμβάνουμε, μας καθορίζει!
Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Έβενος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό alex_sugar » 31 Ιούλ 2011, 10:58

:jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Ένα μήνα έλειψα και έχασα κοσμοϊστορικά γεγονότα!!!!!!!!!! Metalslug γιατί φεύγεις;;;;;;;;;;;; :cry: Δε μας θες πια;;; :cry:

Spoiler:
Εντάξει ας το πάρουμε σοβαρά τώρα :tongue:

Η αλήθεια είναι ότι στενοχωρήθηκα που είδα ότι θα αποχωρήσεις από το forum, αλλά εάν αυτή είναι η επιλογή σου ό,τι και να σου πούμε δεν πρόκειται να αλλάξεις γνώμη. Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Φαίνεσαι (και πιστεύω πως είσαι) αξιοθαύμαστος άνθρωπος! Μας έχεις βοηθήσει πολύ όλους και ειδικά τους νεόφερτους με το χάρτη που έφτιαξες. Θα ήθελα κι εγώ να βλέπω κανένα ποστ σου που και που. Τώρα βέβαια αν δεν μπαίνεις και καθόλου εμείς πάλι θα σε αγαπάμε :tongue: . Ελπίζω φεύγοντας από 'δώ να παίρνεις όμορφα ενθύμια μαζί σου :) . Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!!! :goodluck: Εικόνα
Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.
Confucius
Άβαταρ μέλους
alex_sugar
*Notes donor*
*Notes donor*

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 16

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Αλέξης-en99 » 05 Αύγ 2011, 09:05

:thxx: all :blush:
Άβαταρ μέλους
Αλέξης-en99
Supporter
Supporter

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό seveN » 16 Σεπ 2011, 13:37

Αλέξης-en99 έγραψε:Σε κάποιους ίσως φανεί περίεργο το γιατί παρουσιάστηκα σαν κοπέλα. Ουσιαστικά δεν έκανα κάτι τέτοιο, απλά από το πρώτο μήνυμα όλοι μου μιλούσαν σαν να ήμουν κοπέλα. Η αλήθεια είναι ότι είχα έναν σοβαρό προσωπικό λόγο -για τον οποίο προτιμώ να μην πω περισσότερα- να θέλω να περάσω απαρατήρητος, και τελικά... αυτό με ώθησε απλά να επιδιώξω να μην εκτεθώ τότε. Στην πραγματικότητα, όταν γράφτηκα δεν είχα σκοπό να συμμετάσχω ιδιαίτερα, εξού και διάλεξα αυτό το ξεκάρφωτο ψευδώνυμο. Τελικά απλά το κράτησα.

δηλαδη εγω τι επρεπε να κανα μετα απο αυτο? :peace:
Spoiler:
ange91 έγραψε:γεια σου 7! καλωσηρθες στο τρελοτερο φορουμ του διαδικτυου! :happy: :happy:
ξενυχτισσα κ εσυ, δικια μου εισαι! ωραια, να γινομαστε πολλοι!
[spoiler]λατρευω τον ντοναλντ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αnyway (οπως λετε κι εσεις οι αγγλοφωνοι), καλη συνεχεια στη σταδιοδρομια σου.
Άβαταρ μέλους
seveN

Σχολή/Τμήμα: Τμήμα Φιλολογίας
Ευχαριστώ: 5

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό Τιμολέων Φανφάρας » 16 Σεπ 2011, 13:43

seveN έγραψε:
Αλέξης-en99 έγραψε:Σε κάποιους ίσως φανεί περίεργο το γιατί παρουσιάστηκα σαν κοπέλα. Ουσιαστικά δεν έκανα κάτι τέτοιο, απλά από το πρώτο μήνυμα όλοι μου μιλούσαν σαν να ήμουν κοπέλα. Η αλήθεια είναι ότι είχα έναν σοβαρό προσωπικό λόγο -για τον οποίο προτιμώ να μην πω περισσότερα- να θέλω να περάσω απαρατήρητος, και τελικά... αυτό με ώθησε απλά να επιδιώξω να μην εκτεθώ τότε. Στην πραγματικότητα, όταν γράφτηκα δεν είχα σκοπό να συμμετάσχω ιδιαίτερα, εξού και διάλεξα αυτό το ξεκάρφωτο ψευδώνυμο. Τελικά απλά το κράτησα.

δηλαδη εγω τι επρεπε να κανα μετα απο αυτο? :peace:
Spoiler:
ange91 έγραψε:γεια σου 7! καλωσηρθες στο τρελοτερο φορουμ του διαδικτυου! :happy: :happy:
ξενυχτισσα κ εσυ, δικια μου εισαι! ωραια, να γινομαστε πολλοι!
[spoiler]λατρευω τον ντοναλντ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αnyway (οπως λετε κι εσεις οι αγγλοφωνοι), καλη συνεχεια στη σταδιοδρομια σου.

Εγχείριση αλλαγής φύλου! :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:
Άβαταρ μέλους
Τιμολέων Φανφάρας
Troll Fest Winner
Troll Fest Winner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό gorgonokoritso » 16 Σεπ 2011, 14:42

:jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh: :jaugh:
don't chase.... replace!!!

α ρε σακου..........
Spoiler:
sakuJo έγραψε: we'll meet again my love, even in outer space... :sadbye: